Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: fx2000 çalıştıran bir telefon

1. Esas fx2000 çalıştıran bir telefon

arkadaşlar, ben vobta alım satımı fx2000 den yapıyorum.. dışarda biyerden biyere giderken notbookla aç bak zor oluyor..

acaba fx2000 i çalıştıran herzaman cebimde taşıyabileceğim cep telefonu gibi bir şey var mı?

Esas

aşağıdaki açıklamayı sitesinden aldım, bu bilgilere göre cep telefonu operasyonu imkansız görünüyor.

FX2000 programında bilgiler kullanıcıya Televizyon yayını ile VBI teknolojisi kullanılarak ulaştırılmaktadır. VBI teknolojiisi Teletekst yayınının bir kısmının veri taşınması amacıyla kullanılmasıdır. Kullanıcılar, bilgisayarlarına Foreks tarafından sağlanan VBI kartlarını takarak, SHOW TV yayınını çok net alan bir anten aracılığı ile verilere hiç bir gecikme olmaksızın erişirler. FX2000 programını kullanabilmek için en az PII tabanlı,64 MB hafızası ve hard diskinde 1 GB boş yer olan bir bilgisayara ihtiyaç vardır.

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas

Erasure abi her zamanki gibi en bilgilerinize yine basvuruyoruz

piyasaları takip etmek ve işlem yapmak icin hangi telefonu onerirsiniz kullanıyorsunuz?
    blackberry antipatik
    i phone 3g yada 4
    htc
    samsung galaxy s

valla kafam cok karıstı

tskler

Esas

Alıntı Originally Posted by BEYAZIT Yazıyı Oku

piyasaları takip etmek ve işlem yapmak icin hangi telefonu onerirsiniz kullanıyorsunuz?
    blackberry antipatik
    i phone 3g yada 4
    htc
    samsung galaxy s

valla kafam cok karıstı

tskler

Ben genellikle bilgisayar karşısındayım ama olmadığım zamanlarda cep telefonundan takip
    ediyorum. Bunun için Nokia E71 kullanıyorum. Üzerinde İş Bankasının İş Cep uygulaması var.
    Buradan her türlü işlemi yapabiliyorum. Fiyat takibi için Bloomberg'in mobile uygulaması ile
    İş'te Yatırım Mobil uygulamalarından yararlanıyorum. Bunlar anlık çalışmıyor ama yine de işimi
    görüyor. Özellikle Bloomberg'in program ile kendi portföyümü oluşturup, bunun üzerinden
    fiyatları birkaç dakika da bir güncelleme yaparak kullanıyorum.

Uygulamalar için kablosuz ağ (802.11 sülalesi) kullanıyorum, cep telefonlarına ait data aktarım
    hizmetinden yararlanmıyorum, yararlanamıyorum.

Bunlar haricinde yeni bir telefon almak isteseydim, öncelikle çalıştığım aracı kurum (banka vs)
    ne tür bir platform'da yazılımlarını geliştirdiğini araştırırdım. Çünkü bunlar hizmet veremedikten
    sonra çok şık bir telefon almanın bir yararı yok.

İşime yarayan modeli bu şekilde araştırarak kullanıyorum. Yakınımda birisi görselliğinden dolayı
    Android işletim sistemli HTC Wildfire aldı ancak bankacılık işlemlerini yapamıyor. Ayrıca şifre üretici
    araçları da yine Nokia altında sorunsuz kullanabiliyorum. Ama bu tamamen bankanın hizmetleri ile
    ilgili olduğundan, sizin çalıştığınız bankanın yazılımı geliştirdiği platformlara göre değişir. Öncelik
    banka veya aracı kurumun hangi cep telefonlarına destek verdiği olmalıdır, sonrasında da bütçenize
    göre bir seçim en uygun çözümdür.

Seçiminizde başarılar, kolay gelsin...

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas

cok tesekurler

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    27 E 09 38 N 25
    Gönderi
    1,780
    Blog Yazıları
    1

Esas

bana htc tavsıye etmıslerdı , windows tabanlı oldugu ıcın 650 olması gerek fıyatı yanlıs hatırlamıyorsam , almadım daha bende bakıyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by BEYAZIT Yazıyı Oku

blackberry antipatik
    i phone 3g yada 4
    htc
    samsung galaxy s

valla kafam cok karıstı

tskler
    Huawei Ascend Mate 898 tl dev ekranı var keyifle borsanı yaparsın iş bankası trade master yükle zevkte ölürsün

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •