Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: Zeytinyağı ve Ülkemize kurulan komplo

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas Zeytinyağı ve Ülkemize kurulan komplo

Selam;

Şu an sayın hisse.net kullanıcılarına, komplo teorileri ana başlığı altında,son yüzyılın en büyük emperyalist hareketini aktaracağım.Bu, şu an için bir komplo teorisi olmakla beraber iddia makamının ciddiyeti nedeniyle üstüne değinilmesi gereken bir şeydir.

BÜYÜK PLAN

Aşağıda,bir şarkının ilk girişini göreceksiniz...

Zeytinyağlı Yiyemem

Bursa-İhsan Kaplayan-Muzaffer Sarısözen

Zeytin Yağlı Yiyemem Aman,
    Basma Da Fistan Giyemem Aman.
    Senin Gibi Cahile,
    Ben Efendim Diyemem Aman.

Bu şarkının zeytinyağı üretimini kısıtlamak isteyen bir grup ABD'li ajanın bestelettiğini ve amaçlarının Bursa'da zeytinyağı tüketimini azaltıp ,kendi mısır yağını ve mısırlarını satmak olduğunu biliyor muydunuz?

Bilmiyorsanız öğrediniz.
    İyi akşamlar.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

onu bilmem ama eski mahsulde olsa bulduğunuz zeyetinyağını alın ve stoklayın bu sene 10 kğ da 1 kğ yağ çıkıyor ve çinlilerde piyasadan zeytinyağ topluyorlar 3 ay sonra ayvalık yağını 20 tl ye bulamayacaksınız

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    onu bilmem ama eski mahsulde olsa bulduğunuz zeyetinyağını alın ve stoklayın bu sene 10 kğ da 1 kğ yağ çıkıyor ve çinlilerde piyasadan zeytinyağ topluyorlar 3 ay sonra ayvalık yağını 20 tl ye bulamayacaksınız
    Borsada zeytinyağı ile uğraşan,bildiğiniz ,sağlam bir şirket var mı?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by Cezve Yazıyı Oku
    Borsada zeytinyağı ile uğraşan,bildiğiniz ,sağlam bir şirket var mı?
    olmaz mı.. lio yağ......... kaç lot lazım...

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    10,347
    Blog Yazıları
    9

Esas

Bu konuda uzmanımız sevgili Pit'tir, ona sormak lazım.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    1,446
    Blog Yazıları
    3

Esas

komplo var mıdır bilemem ama, hatayda zeytinyağının kilosunu 5,00 tl den aldım. tüccar fiyatını söylemiyorlar ,ancak rakamın çok düşük olduğunu tahmin ediyorm. 2004 yılında ayvalıktan 5,00 tl ye almıştım. hiç bir kıpırdanma yok.

ancak rekoltenin iyi olacağını da biliyorum.(yağışların fazla olması nedeniyle) köylüler söyledi . onların yalancısıyım.

bir de elde sıkma zeytinyağı var. ancak kolay bulunmuyor. fiyatı 10,00 tl civarında. hisse netçilere bir tüyo vereyim. bu elde sıkma zeytinyağını anlamak neredeyse imkansızmış. benim bir yakınım,doğdu doğalı bu işlere bakar. ben bile anlayamam dedi. biz de ondan almadık.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

Alıntı Originally Posted by SLX Yazıyı Oku
    komplo var mıdır bilemem ama, hatayda zeytinyağının kilosunu 5,00 tl den aldım. tüccar fiyatını söylemiyorlar ,ancak rakamın çok düşük olduğunu tahmin ediyorm. 2004 yılında ayvalıktan 5,00 tl ye almıştım. hiç bir kıpırdanma yok.

ancak rekoltenin iyi olacağını da biliyorum.(yağışların fazla olması nedeniyle) köylüler söyledi . onların yalancısıyım.

bir de elde sıkma zeytinyağı var. ancak kolay bulunmuyor. fiyatı 10,00 tl civarında. hisse netçilere bir tüyo vereyim. bu elde sıkma zeytinyağını anlamak neredeyse imkansızmış. benim bir yakınım,doğdu doğalı bu işlere bakar. ben bile anlayamam dedi. biz de ondan almadık.
    ayvalıkta geçen sezon rekolte iyiydi zeytin bir sene iyi verir 2. sene veremez(sırıklarla toplandığı için ağaç zarar görüyor) o nedenle bu sene ayvalıktan çok yağ çıkmaz şu anda ayvalıkta sızma yağı 8 tl civarına alabiliyorsun (sıfır asit) ama 15 aralıktan sonra fiyatlar artmaya başlayacaktır

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •