Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 13 madde; 9 - 13 arası.

Konu: Wikileaks safsatası

Esas

Ben doğruluğuna inanıyorum. sitenin serverı isveçte yeraltında deniliyor. Eğer doğru ise haberler de doğrudur. Senaryo varsayılacak cümleler çok ilginç ve gerçeğe daha yakın. Senaryo olacak haberler bu şekilde olmazdı bence.

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,317

Esas

Ben bilgilerin dogruluguna hıc bır sey demıyorum hepsi dogrudur. Ama bu adamın bu bılgılerı caldıgına yada hacker lıkla aldıgına falan ınanmıyorum. Bu adam bır ajan ve ABD adına kara propaganda yapıyor. Dunyayı lıderler, lıderlerı para yonetıyor. Cok acık ve net.

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,317

Esas

Bu belgeler ne kadar degerlı yada onemli. Kaddafinin hemşiresi..........
    Niye dunyayı yerınden oynatacak belgeler calınmıyor. Yokmu boyle belgeler, elbette var ama ancak bu kadarına ızın verılıyor.
    Sn clınton diyprki Dunya barısını daha guclu devam ettirecegız. ppuahhh kulahıma anlat.
    Tam bir tıyatro hatta orta oyunu.
    Bak bak can dundar da clıntona uzuluyor.

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,317

Esas

Kendileri 2. dalga yayınlamışlar hemde ABD ye rağmen, bu da gösteriyorki, Wikileaks aslında Çok büyük bir ABD ticari şirketidir, cia fbi yayınlanmasını istedikleri belgeleri wiki-wiki aracılığı ile hem bi yerlere gözdağı hemde çok büyük ticari kazanç sağlamaktadır. Yani aslında wikileaks bağımsız yada düzene karşı falan değildir, DÜZEN in ta kendisidir.

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,317

Esas

Bu arada fransız anayasası ermeni soykırım yasasını iptal etti, Buda gösterdiki Düzen her yerde aynı işliyor. Hükümetler yada başkanlar aslında olmasını istemedikleri ama diğer tarafı da kırmak istemediklerinde, bi yerlerden döneceğini bildikleri yada dönecek şakilde yasalar ahzırlıyarak "bakın biz sizin istediğinizi yaptık ama yukarıyı aşamadık, artık sizde oylarınız esirgemezsiniz" deniliyor. Türkiyede de sık sık başvurulan bir yöntem. Mesela bi ara çıkan emekli yasası ve CHP nin iptal ettirmesi gibi. Aslında hükümet bilerek iptal edilecek yanlışı yasaya koymaktadır, ve bunun muhalefet tarafından A.M ne götüreleceği ve A.M de iptal edileceği bilinmektedir. Ama hiç bir şey vermeden hem tüm emeklinin oyu alınmıştır hemde CHP kötü çocuk olarak damgalanmıştır. Yani çok zekice satranç hamleleri.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •