Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Kredi kartı kampanyalarına dair şikayetler

Esas Kredi kartı kampanyalarına dair şikayetler

arkadaşlar bir banka, kampanya şartlarının tamamını yerine getirdiğim halde 50 tl ikramiyemi vermiyor, inat ettim, sinir ettiler, şikayet edeceğim ama nereye bilmiyorum.
    kaymakamlıklardaki tüketici hakem heyetleri ilgilenir mi?

Esas

garanti bankasımı öyle ise bendede aynı durum oldu.şuan bir taneside beklemede.

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    Aizanoi
    Gönderi
    1,493

Esas

benim de hsbc ile başıma geldi..ekstre borcunun %20'sini ödeyeceklerdi..tabi ödemediler..40 türlü de bahane uydurdular..

zaten sonradan haberdar olmuştum kampanyadan..yamuk yapmaları ekonomik açıdan yıpratmadı ama samimyet açısından yıprattı..hele hele buldukları saçma sapan bahanelerden sonra tamam dedim..taksitlerin bitmesini bekliyorum..yol verecem kendilerine..

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    İstanbul/Acıbadem
    Gönderi
    1,012

Esas

Genelde garanti bankasının kampanyalarında kazanılan bonusların yüklenmesinde sorun yaşanıyor. Sistemleri çok karışık, üstelik sıkıntınızı anlattığınızda karşınızdaki yetkili anlamıyor çünkü çalıştıkları bankanın sistemini bilmiyorlar ya da kampanyalarını....Ama üstüne giderseniz hatayı düzeltiyorlar. Benim de başıma benzeri birşey gelmişti. Haklılığımı kanıtlayana kadar anamdan emdiğim süt burnumdan gelmişti. Hakikaten hiçbir konuda yardımcı olmuyorlar. Sadece bu yüzden kartlarımı kapattırdım. Akbank kredi kartlarında hiçbir sorun yaşanmıyor. Çünkü herhangi bir kampanya yaptığında şartları yerine getirdiğinizde anında bonusları yüklüyorlar. Özellikle garanti bankası kampanyalarında, bonusların yüklenmesi için süre dolumunu beklemek zorundasınız. Tüketici mahkemelerine bu tür şikayetler çok fazla gitmemekle birlikte eğer kampanya koşullarını yerine getirdiğiniz halde banka bonusları yüklemek istemiyorsa çözümü tüketici mahkemesinde arayabilirsiniz.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •