Sayfa 3/370 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2957 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FINBN - Finansbank A.Ş.

Esas

126.151 lotun bianda işlem görmesi nedemek kim kime takas etti lukas yardım et bilgilerine ihtiyacımız var

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

Alıntı Originally Posted by mauvaisame Yazıyı Oku
    126.151 lotun bianda işlem görmesi nedemek kim kime takas etti lukas yardım et bilgilerine ihtiyacımız var
    çarşamba yada bazen sarkıyor perşembe takaslara düşer. tabiki bakıcaz haftalıkta alana satana.buralardan mal topluyor olabilirler çok sıkılanların mallarınını kapıyorlardır
    mallarımıza sahib çıkalım

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

finansa 126.247 lot gelmiş.

Esas

yine islem hacmi yuksek bir gunu geride birakmis. ne yapmak istiyorlar cozmemiz lazim.

Esas

ya birileri kagıtları elimizden almaya calısıyor yada güç denemesi yapıyor en geç mart ayının başında olması gereken yerleri görcegine inanıyorum.. lukas hadi senden de bişiler beklioruz ya uzak dur bizden ytd

Lightbulb

Finansbank'ın yüzde 20 hissesinin halka arzının 2011 ilk çeyrekte tamamlanması öngörülüyor. Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Aras, halka arzdan sonra tahvil ihracının planlandığını açıkladı

YURTDIŞINDAN 800 milyon dolarlık sendikasyon kredisi alan Finansbank'ın halka arzının 2011 yılı ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. Halka arzdan sonra tahvil ihracının gündeme geleceğini belirten Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, yurtdışından temin edilen sendikasyon kredisinin dış ticaretin finansmanında kullanılacağını söyledi.

Finansbank, Standard Chartered Bank koordinatörlüğünde 15 ülkeden 29 bankanın katılımı ile 800 milyon dolarlık sendikasyon kredisine imza attı. Törende konuşan Aras, 'Kredinin uluslararası güvenilirliğimiz ile hizmetlerimizdeki başarı ve gücümüzün önemli bir göstergesi olduğuna inanıyoruz' dedi.

Tahvil ihracı arzdan sonra

FİNANSBANK Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, TL cinsi tahvil ihracını halka arz sonrasına bıraktıklarını açıkladı. Finansbank'ın ana hissedarı NBG'nin daha önce duyurduğu sermaye artırım planı kapsamında, bankanın yaklaşık yüzde 20 payını oluşturan hissesinin halka arzı için NBG tarafından 6 banka görevlendirildi.

yorumum: eee bu kadar hissesini de bedavaya halka arz etcek değil ya zaten kagıtta kimse kalmadı büyük lokmayı yine sen yiceksin spek rahat ol ytd

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

dünde ilk seans 200.000 lota yakın işlem oldu.onunda takası salı günü belli olur oda bence finansa gidicek
    daha öncede söyledim buralardan mal topluyorlar. elimdeki diğer hisseleri zararına satıp finansbank alıyorum bu seviyerlerden.
    borsadaki keskin satış ve mb sının bankalara getirdiği katı kurallar olmasa 5.76 tının altı hayaldi.
    Şurda kaldı 1-1.5 ay ya sabır. allah utandırmaz inşallah...
    tabi bunlar benim düşüncelerim kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    not:ama şunuda söyliyim bütün portföyüm finansbankta

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

daha 1 ay evvel 6.xx olan hissenin halka arzını 5.xx dan yaparlarmı sizce
    yada 1 ay evvel 6.xx olan hissenin halka arzını neden 6.xx seviyesinden tahtadan yapmadılar

Sayfa 3/370 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •