Sayfa 132/132 İlkİlk ... 3282122130131132
Arama sonucu : 1056 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: FFKRL-Finans Fin Kiralama

Esas

son bir ayda alanlar

Esas

satanlar

3. Esas

özkaynaklar : 667.753.000
    2016 net karı : 58.677.000
    hisse pay degeri : 5.80

temettü vermezler zaten günahtır Bir din adamı bulup fetva verdirmek lazım, bedelsiz sermaye arttırmak sevaptır (% 500 potansiyeli var) diye yoksa bunlar gene paranın üzerine yatarlar...

elbet bu daglara bahar gelecek sevgili sömürülen küçük yatırımcı arkadaşlarım...

4. Esas Borsadan çıkarlarsa

Arkadaşlar bu hisse borsadan çıkmak isterse hisse geri alımı gibi birşey oluyor mu? Yoksa alınan hisseler eldemi kalıyor. Daha önce FNSYO borsadan çıkmış. Elinde hisse olan kaldımı acaba. Satma şansı oluyor mu. Bildirim yapılırsa ne kadar süre tanıyorlar hisseleri satmak için. Daha önce borsa kotundan çıkarılan hisseler oldu (GNPWR, LATEK) onlar elimde patladı. Bundada böyle bir durum yaşamak istemem.

5. Esas

şirket borsadan çıkmak isterse,bunu KAP'ta yayınlayacak,yeniden degerleme,5 yıllık, yıllık ,aylık agırlıklı ortamalar gibi bazı degerlendirmeler sonucu çıkacak olan en yüksek fiyattan elindeki hisseleri alacak satmak zorunda olacaksın ve hisseleri hesabından alıp parayı hesabına yatıracaklar...hisselerin elinde kalması gibi birşey söz konusu değil...

6. Esas

oyak yatırım satmış 8772 lot çok uzun zamandır elinde tutuyormuş bıkıp satmış bu fiyattan satmasına üzüldüm şahsen...hisseyi böyle sahipsiz bırakan yönetime yazıklar olsun insanların yaşama sevincini öldürüyorlar...

şirket zarar etse işleri yolunda gitmese saygı duyacam yılda 60 milyon para kazan bir 60 bin lira verip piyasa yapıcısı atama,şirketi babalarının malı gibi yönetiyorlar temettü yok bedelsiz yok piyasa yapıcısı yok ne diye borsaya açıldın...

adamlar kalitesizlikte dünya markası...

7. Esas

Sermaye Piyasası Kurulu’nca verilen kayıtlı sermaye tavanı izni, 2014-2018 yılları (5 yıl) için
    geçerlidir. 2018 yılı sonunda izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılamamış olsa dahi, 2018
    yılından sonra Yönetim Kurulu’nun sermaye artırım kararı alabilmesi için; daha önce izin verilen
    tavan ya da yeni bir tavan tutarı için Sermaye Piyasası Kurulu’ndan izin almak suretiyle genel
    kuruldan 5 yılı geçmemek üzere yeni bir süre için yetki alınması zorunludur. Sözkonusu yetkinin
    alınmaması durumunda Şirket yönetim kurulu kararıyla sermaye artırımı yapamaz.
    Şirket’in sermayesi, gerektiğinde Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Mevzuatı hükümleri
    çerçevesinde artırılabilir veya azaltılabilir.
    Yönetim Kurulu 2014-2018 yılları arasında, Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine uygun olarak
    gerekli gördüğü zamanlarda kayıtlı sermaye tavanına kadar nama yazılı pay ihraç ederek,
    çıkarılmış sermayeyi artırmaya yetkilidir.
    Yönetim Kurulu, Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine uygun olarak gerekli gördüğü
    zamanlarda kayıtlı sermaye tavanına kadar yeni pay ihraç ederek çıkarılmış sermayeyi artırmaya,
    pay sahiplerinin yeni pay alma hakkının sınırlandırılması ile primli veya nominal değerinin
    altında pay ihracı konularında karar almaya yetkilidir.Yeni pay alma kısıtlama yetkisi pay
    sahipleri arasında eşitsizliğe yol açacak şekilde kullanılamaz.
    Sermayeyi temsil eden paylar kaydileştirme esasları çerçevesinde, kayden izlenir

8. Esas

Göz önünde olsun lazım olur. % 400 bedelsiz gelirse önümüz açılır

Sayfa 132/132 İlkİlk ... 3282122130131132

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •