Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 17 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Onur Hava Yolları Kurumsal Bir firma olamaz .Kurumsal olmayan bir firma ile uçulmaz

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Geçmiş olsun kentuf kardeşim.... hiç uçmadım onur hava yolları ile...

Anadolu jet veya pegasus ile uçuyorum her zaman....

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Sorma toprak kentufjet ile gittim geldim mecburen, bir yönü ile iyi oldu yol boşken gece yanımdada kimse olmayınca bastım basabildiğim kadar ne zamandır adrenalin yapmamıştık.

Esas

Sinir bozucu bir durum....Hava yolları firmaları halen rekabete başlamadı aslında. Danışıklı bir dövüş egemen.
    Onur'un diğerlerinden bu bakımdan farkı yok...En az sorun yaşadığım firma pegasus.
    Tövbe ettiğim firma sunexpress...
    THY'ye mecbur kalmadıkça binmiyorum.

Havacılığı öğrenmelerini beklemiyorum ama en azından adamlığı öğrenebilirler diye düşünüyorum, ama olmuyor maalesef...

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    10,347
    Blog Yazıları
    9

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Doğrudur Pegasus'un da hakkını vermek lazım.

Esas

Hem cok sık ucmus bırı olarak hem de havacılık sektorunde az cok deneyımı olan bırı olarak sunu net sekılde soyleyebılırım kı
    sansınız varsa kesınlıkle yabancı fırmalar ıle ucun...Bızdekı fırmaların hem artı hem de eksı yonlerı var ama hıcbırı tam oarak ıyı degıl..
    Kımılerının bakım ve onarım kımılerının de hızmet kalıtesı cok dusuk..

Esas

TAZE BİR ŞİKAYET DAHA Adamlar resmen kasap dükkanı işletiyor sanki.onur airden tiksindim .

ONUR HAVA YOLLARI Hizmetinden Memnun Kalmadım! Trabzon Havalimanınadan Atatürk Havalimanına OHY** uçuş kodu 28.12.2010 saat 21.25 'e bilet aldım. 1 saat önce ordaydım ve uçak alanda duruyordu ve altında çalışma yapılıyordu. Bu yapılan arıza ya da uçağın yerde kalması gibi sorunlarla uğraşırken teknik servis uçağın geç kalkacağı anonsu geldi.

1 saat 22.30 kadar bekledim daha sonra uçağın kalkmayacağı anonsu geldi ben ve diğer yolcular mağdur olduk. Uçağın yerde kalacağı belliyse neden uçak bileti satıldı ya da neden daha önceden bilgi verilmedi ve daha sonra İstanbul’dan uçak gelecek gece 29.10.2010 saat 02.40’da kalkacağı açıklandı.

Mecburen bekledik ve 6 saat kadar mağdur oldum Onur Air Havayolundan ve yetkili şahıslardan ve alanda yetkili bir şahsın olmamasından şikâyetçiyim şahsım olarak bir daha Onur Air Havayolunu kullanmayacağım.*

Esas

Bunlar senin peşini bırakmıyor Kentuf, bu reklamı bir tek bu sayfada gördüm bu gece...

Esas

Arızalan Uçak İstanbul’a Acil İniş Yaptı
    Kategori: HAVACILIK DÜNYASINDAN HABERLEREklenme Tarihi: Eyl 1st, 2011Ekleyen: samsunlu

Akşam saatlerinde OnurAir Havayolu’na ait yolcu uçağı havada seyir halinde iken arılandı.Arızalan uçak İstanbul Atatürk Havalimanı’na acil iniş yaptı.

OnurAir HAvayolları’nın Antalya-Amsterdam seferini gerçekleştiren Airbus 320 tipi yolcu uçağı gökyüzünde arızalandı.Kaptan pilot hemen en yakın havaalanı ile irtibata geçti ve pilot uçağı Atatürk Havalimanı’na sorunsuz bir şekilde indirmeyi başardı.Uçakta hummalı bir çalışma gerçekleştiren teknik ekip uçağı onarmasının ardından uçak tekrar Amsterdam’a doğru hareket etti.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •