Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 20 madde; 17 - 20 arası.

Konu: abd de yaşanan toplu kuş ölümleri

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    çilehane
    Gönderi
    257

Esas

Alıntı Originally Posted by balaban Yazıyı Oku
    Buzulların erimesi sonucu tatlı-tuzlu su oranı değişeceği için akıntı yönü de değişecek ve sonuç olarak Avrupa'nın batısı, ABD'nin doğusu soğuyacak. Türkiye çölleşecek şeklinde raporlar vardı fakat kuş-balık ölümlerinden söz ediyormuydu hatırlayamadım. Raporu hisse.nete göndermiştim ama nerede aramak lazım.

Kızılderili reisi rahmetle anıyorum. Paranın yenilemeyeceğini hızla anlıyoruz.

kendi dünyamızı mahvediyoruz malesef,,,,,,,kyoto anlaşması delinmiş vaziyette........delenler ise, anlaşmaya imza atın diye dünyayı zorlayan dev ülkeler....tüymek lazım aslında büyük şehirlerden---insanın ömrünüde kısaltıyor bu pis hava ve kentleşmenin verdiği stress

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ..

Tetkiklerin neticelerini beklemek lazım..

Hoş, sonuçta yayınlanacak " garip birşey yok, normal" gibi raporlara inanmamak için gerekli ruh haletine de sahibiz doğrusu..

Mutlaka birşey gizliyorlardır canım..

Anormal birşey olsa bunu uluorta söyleyecek durumları olamaz ki.

Değil mi?

kuşların doğasını bozacak, atmosferde bir değişim mi söz konusu acaba

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Sokaklarda!!!
    Gönderi
    4,316
    Blog Yazıları
    2

Esas

Daha önce bir kaç bölgede aşırı ısınmadan dolayı kuşların göç etmediğini hatırlıyorum.Yani göç etmeye ihtiyaç duymadılar.Bu çok kötü bir şeydir.Çünkü bazı bölgelerdeki ekosistemlerin çeşitliliği azalır.

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    çilehane
    Gönderi
    257

Esas

Alıntı Originally Posted by Cezve Yazıyı Oku
    Daha önce bir kaç bölgede aşırı ısınmadan dolayı kuşların göç etmediğini hatırlıyorum.Yani göç etmeye ihtiyaç duymadılar.Bu çok kötü bir şeydir.Çünkü bazı bölgelerdeki ekosistemlerin çeşitliliği azalır.
    benim korkum

besin zincirinde ki bir halkanın kopmasıdır

Esas

yazık kuşlara yahu.. üzüldüm..

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •