Sayfa 1058/1058 İlkİlk ... 5855895810081048105610571058
Arama sonucu : 8463 madde; 8,457 - 8,463 arası.

Konu: KUTPO Kütahya Porselen

Esas

Yeni yapılan Bone China fabrikası Ekim ayında bitti. Kasım ayında da üretime başladı. Onun da bilnçolar da katkısının olumlu olacağını düşünüyorum.

2. Esas

8 üzeri kalici olamadi bir turlu

Sent from my Discovery using Android mobile app

Esas

Arkadaşlar kusura bakmayın bugün örge çok düşünce kutpoları satıp, dipten örge aldım. İyi ki de almışım bilançosu geldi geçen sene karını 2,5 a katladı. İnşaAllah siz de kazanırsınız.

Bol kazançlar...

Esas

Bugün şirketi aradım, yöneticiye, sır hariç hammaddeleriniz yerli öyle değil mi dedim bana hayır hepsi ithal dedi, şok oldum. Seramik hammaddesi yerli ama porselen için yerli hammadde kalitesiz bu nedenle ithal dedi. Kutpoda seramik yok hepsi porselen. Bu da moralimi bozdu.

Esas

Her şey bilanço ile ilgili. Şirketin bilançosu gelsin durum belli olur. Sermayesi kadar kar gelsin sorun yok. Dünyanın en büyük üretim tesislerine sahip bir şirketten bahsediyoruz. İhracatı olan büyüyen yatırım yapan kar eden bir şirket. Daha ne olsun. O yüzden rahat olun sabırlı olun. Hak ettiği değeri mutlaka bulacaktır.

Esas

7 EKİM 2016 Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema GÜRAL SÜRMELİ: "Bizim için gerçekten çok heyecanlı çok uzun süren bir bekleyişin sonrasında fabrikanın açılışını yapacağız. Dünyanın en büyük porselen üreticisiyiz. Dünyanın her yerine ürünler üretiyoruz. Bunu sizlerle birlikte yapıyoruz. Sizlerin sayesinde yeni tasarımlarımız dünyanın her köşesinde büyük heyecan uyandırıyor. Bu güce sahip olmak bu ritimleri sizlerle birlikte yapıyor olmak çok güzel. Dünyanın herhangi bir yerinde sizlerin emeğiyle üretmiş olduğumuz ürünler içerisinde herhangi bir restoranda yemek yemek ya da alış veriş için girdiğimiz mağazalarda bu ürünlerle karşılaşmak. Bizler için inanılmaz büyük bir heyecan. Bu heyecanın yenilerini inşallah bugün temelini attığımız tesisimizde üretilen ürünlerle de yaşayacağız. Biz dünyanın en büyük üretim tesisine sahibiz ama bugün öyle bir şey başardık ki; artık Kütahya denilince porselen ismi, porselen denilince de Kütahya ismi herkesin aklına kolaylıkla geliyor. Bunu işledik akıllara. Büyük bir tesis yapmak önemli değil bunu herkes yapabilir. Ama iyi şeyler üretiyor olmak, tercih ediliyor olmak herkes tarafından takdir kazanıyor olmak en büyük amacımızdır. Biz çok büyük bir aileyiz. Bu aile çatısı altında bu üretimleri gerçekleştirebiliyor olmak en küçük birimden en büyük birime kadar büyük bir çabanın eseridir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 1058/1058 İlkİlk ... 5855895810081048105610571058

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •