Sayfa 2/583 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4660 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BOSSA – Bossa Ticaret Ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş.

Esas

1,92- 1,93 seviyesinde işlem gören bossa hisse senedi için hacmin artması ile 1,95 üzeri bir kapanış 2,10'lu rakamları gösterecektir.

Umarım gel gel yapmıyorlardır. Zira Son çeyrek kar 2011/1 çeyrek sonuçlarına sirayet edecekse buralarda durmamalı. (Bilançoyu net olarak incelemedim. Bu kar duran varlık satışı değilde operasyonel kar ise 2011/1 çeyrek için çok iyi kar gelebilir)

Her zamanki gibi ben yine patron faktörünü göz önünde bulundurulması taraftarıyım

Duhul
    Sep 2010
    Gönderi
    1,984
    Blog Yazıları
    1

Esas

Hisse daha halka arz fiyatlarında, 2009 krizinde birçok hisse 5-6 kat primlenirken, bossa nın fiyatı 1.2 idi. Olması gereken fiyatlar minimum 3 tl olmalı

3. Esas

Geçen haftalarda 2.50 ye atar kendini demiştik birileri gülmüştü bakalım hedef en az 2.50 diyoruz

Esas

Alıntı Originally Posted by hornyboy1982 Yazıyı Oku
    Geçen haftalarda 2.50 ye atar kendini demiştik birileri gülmüştü bakalım hedef en az 2.50 diyoruz
    hedef verirken sebep sonuç ilişkisi kurarak vermezseniz insanlar gülmeye devam eder sn hornyboy1982

o zamanda söylemiştim. Yineliyorum. "2,50'ye gidecek" nasıl neden? Ben 5'e gitçek derim başka bi arkadaş çıkar 15 der.

neden nasıl ne kadar sürede milyon tane soru işaretii ??????

Esas

bi hareketlilik var umarım devamı gelir ..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    TARSUS
    Gönderi
    2,855

Esas

Gelecek gelecek...Tek sıkıntısı var takası çok dağılmış...Grafik olarak ıyı ama....

7. Esas

Nedeni olmadan kağıt yükselemezmi alışlar belli teknik belli geriye yükselmek kalıyor 12 aylık da gayet iyi geldi daha ne olsun.Kısa vade demiştim kısa vadeden ne anlaşılıyor 1 yıl değil herhalde 1 ay olsun en fazla ben öyle inanıyorum inşallah çıkarda hep beraber kazanırız bakarsınız 2.50 bile vız gelir

Esas

Alıntı Originally Posted by spekulaterist Yazıyı Oku
    12 aylık mali tablo gayet güzel ve bu fiyatlarda fazla durmayacağını düşünüyorum güzel bir haber ile pekiştirilmiş bir fiyat artışı Bossaya yakışır şekilde olacaktır.
    Fiyat çok ucuz kaldı diyerek Nacizane görüşüm Hisseyi bu noktadan sonra almasanız bile göz önünde bulundurmanızı öneriyorum.

bol kazançlar..
    kendim 1.82ye malettiğim ve sizede aynı anda öneride bulunduğum bossa hissesinden 2.06 nın süper bir rakam olduğunu düşünerekten elimdekilerin hepsini satmış bulunmaktayım kalan arkadaşlara bol kazançlar diliyerekten saygılarımı sunuyorum

Sayfa 2/583 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •