Sayfa 2/895 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7155 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

80 üstüne atarsa önce 2 leri sonra 2.50 leri yakalarız inşallah

Esas

10 yıldır yaptığını yapıp yine temettü dağıtmazsa bir daha dönüp bakmam bu hisseye.

2-3 kere ağzım yandı ama yine aldım. Temettü dağıtırsa kendini 2'lerin üstüne atar. Dağıtmazsa Bakioğlu kendi çalıp oynasın.

Şirket başka grubun elinde olsa zaten ederi 2.50 den aşağı değil.

Esas

sabir arkadaslar sabir iyi olacak insaallah.

4. Esas

aylar evvel yazmıştım. bu kağıttan anca tuvalet kağıdı olur diye. ben bedelsizine
    katılmıştım zınnık koklatmadı şerefli patron. bastı aşağı bastı aşağı. O zaman beni
    speğin adamı diye itham edenler olmuştu. Geleyim bakayım dedim.topik eski yazılar
    arşiv olmuş. Suçlamayı yapanlar kaybolmuş. Belki artık zamanı gelmiştir. Bunu
    patrondan başka kimse bilemez.

Esas Ba ba ba bak!

Ne biçim speksin ya sen ! Kağıdı öldürmekten başka bi boka yaramıyon. Kız kurusu yaptın kağıdı. Er yada geç başın göğe erecek. Lakin kağıdın artık çekiçiliği kalmadı. Aşağı yada yukarı nerde hareket orda bereket. Genel kurula kadar nanik mi yapcan. Yap ula. Pilavdan dönenin kaşiği kırılsın. Seni gidi beni bilmez seni. Tam acı biberliksin ha! Yallah, yalla...

Esas

uzun zamandır takip ediyorum.bu kağıtta ciddi yükseliş olması için takastaki diğer kısmının yüzde 30 ve altına gelmesi lazım.temettü belki verir ama inanın alt sınır neyse o kadar verir.1998 de borsaya kote olmuş bir şirket 1 tl temeetü ödememişse(bedelsiz karşılığı verilenler hariç ben nakit temettüden bahsediyorum.) bu şirketin yönetim şeklinin ne kadar dandik olduğunu gösterir.zaten patron ortaklar hesabından istediği kadar para kullanıyor nakide ihtiyacı yok.bizim gibi ky leri kendini fianasman etmek için kullanıyor.şimdi kendisi hangi tahtada ne kazanıyordur allah bilir.şirketleri alış yaptığında borsaya davul zurna ile beyan edip sattıklarında ise bildirmiyorlar.hiç bir şeye yanmam da bu kağıdı 2007-2010 arası taşıdığım zamana yanarım para kazanmadım mı tabiki kazandım ama beklemeye tahhamülüm olduğıu için kazandım.bu kağıdı alacaklara diyebileceğim lütfen en az 20 kere düşünüp öyle alın ve büyük karlar beklemeyin.yatırım tavsiyesi olmayıp sadece kendi tecrübemi söylüyorum

Esas

bütün temettü verecek şirketler hesabını kitabını yaptı, temettüsünü dağıtmaya başladı bile, ya sen BAKAB ne yaptın ?, olduğun yerde saydın, yıllar boyu böyle sürünmeye devam ...

8. Esas

Yine geldik aynı fiyat aralığına şimdi birçok sazan atlar IMKB 'den geride kaldı bu hisse diye. Fakat adamların taktiği hiç şaşmaz. Taktik şudur:

Hisseyi Endeksten geride tutup ucuz hisse görünümü
    Ardından üst kademeleri dolu alt kademeleri boş olan hisseye atlayan sazanlar
    Birkaç gün sonra alt kademeler kendileri tarafından doldurularak hisse aşağı basılır
    Böylece yukarıdan satılan hisseler yerine konur.

Bu hissede genelde insanlar 1,95 ten satıp 1,75 ten yerine koyarak para kazanıyorlar...
    Az kaldı 1,95 e bende verecem bu sefer görelim bakalım.

Unutma Aşağı basınca da alacağım emanet olarak verdiğim hisselerimi....

Sayfa 2/895 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •