Sayfa 1/895 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7155 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas BAKAB - Bak Ambalaj Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski Başlık Arşive taşınmıştır.

Hisse başlıkları bilgi paylaşımı için açılmıştır. Burada teknik - temel analizleri ve hisse ile ilgili son haberleri paylaşabilirsiniz. Muhabbet tarzı yazıları lütfen bu başlıklara göndermeyiniz.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değerlendirmeyiniz.

Esas

dagitilabilir kari hisse basi 33 kurus yapiyor. bunun yarisini bile dagitsa yeter hissenin 2 ustune atmasi icin.

Esas

Bu firmanın sahipleri , beş kuruşunu bile yatırımcıya dağıtmaz. Umudunuzu kırmak istemem. Keşke bu firma temettü vermeye başlasa , ne güzel olur...
    Ama böyle bir karar vereceklerse, ilk önce malı kendileri toplar, ondan sonra karar açıklarlar, malı yine kendileri vurur.
    Nerede öyle üç kuruşa beş köfte. Temettü vermyecek kararı da çıkarsa, bütün umutlar biter, herkes dikkatli olsun derim. syg.

Esas

bugun endeksteki sert dususe ragmen cok asagi birakmadilar. her durumda guzel bir hisse. tek eksigi temettu o da olacaktir insaallah. gecen hafta yapi kredi yatirim 2.75 hedef fiyat vermisti.

Esas

Umarım 2,75 li fiyatlar görür. Syg.

Esas

Alıntı Originally Posted by serdar57 Yazıyı Oku
    Umarım 2,75 li fiyatlar görür. Syg.
    hak ettigi degerler en az orasi olmali sektordeki diger sirketlere gore daha yukarisi bile olmali.

ALAPLI Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by fmacit55 Yazıyı Oku
    bugun endeksteki sert dususe ragmen cok asagi birakmadilar. Her durumda guzel bir hisse. Tek eksigi temettu o da olacaktir insaallah. Gecen hafta yapi kredi yatirim 2.75 hedef fiyat vermisti.
    yky tavsiye ettyse bu kağıt asla adam olmaz.2000 yılında ısıklar ambalajıda tavisye etmişt.10 lu fiyatlardan aldım 1,4 e zor sattım.bir servet kaybettim.

Esas

temmetti dağıtmaz. Ege ormancılar vakfına yardım yapar yine dağıtmaz. İnsanları bu kadar bedbahlığa sürükleyen cb. yine yapar yapacağını.

Sayfa 1/895 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •