Sayfa 2/906 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7241 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PARSN - Parsan Makina Parçaları Sanayii A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by brhn Yazıyı Oku
    sölenecek bişe var mı? kelimeler kifayetsiz kalır benim gibi hayatta iyimser olan bi adamı bile bezdirdi adamlar ben bu adamların maliyetini çok merak ediyorum cidden.firma zaten sahipsiz.ne temettü ne başka bişe.şimdi kar açıklasa da bu adamlar geçmiş yılların zararına karşılık....diye bi cümle ile başlayan bi açıklama gönderirler. napalım satalım mı
    Benimde yıllardır şikayetci olduğum tek konu budur. kazansalar da zırnık koklatmıyorlar.

2. Esas

otomabil sektörü altın yıllarını yaşadı çelik sektörü altın yıllarını yaşıyor biz dilencilere döndük endex yükselirken 3 kademe gidiyor düşerken hop aşağı hakeza 50 bin lotunu bile allah korusun acil birşey olsa satamıyorsun 6 veya 7 kademeye ancak satarsın henüz bu hisse 2007 di tepesini bile görmedi orası 3.160 yüzde 20 bedelsiz verdi şuanki fiyatı 2.160 bence patronların umurunda bile değil hisse 1 olmuş 2 olmuş çünkü aiile şirketi görürsünüz mayısta genel kurulu olur 5 10 kişi toplanır birkaç çay pasta filan derken konuşmalar asil çeliği sorarsın bir kararımız yok derler şu bu derken geçmiş yılların zararına saydık karımızı veya alın yüz 15- 20 bedelsiz iyi günler fabrikayı dolaşmak istiyen varmı derler güle güle hayaller başka bahara

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    yaşamak denirse...
    Gönderi
    647

Esas

enteresan alış satış miktarları giriliyor arada sırada. bugün yine yaptılar satışta 3-4 kademeye 120.000 er lotluk satışlar yazılıyor bir süre sonra tekrar siiniyor. o değil de dalga geçmeye çalışanlarla delinin biri! de dalga geçecek bir gün o olacak benden söylemesi kızlar haberiniz olsun da öyle abidik gubidik satışlar yazmayın ikide bir.)))

4. Esas

Birileri kivrandikca kivraniyor. Ama sonuc degismez. Bilgi paradir. Burda bilgi analizdir. Analizler yapildi ve bekliyoruz. Bilancoya da fazla bisey kalmadi. 3 hafta herhalde. Neyin ne oldugu nasilsa cikacak ortaya.

Mal verme amaci olsa endeks kac gundur gidiyorken buralarda surunmesine izin veririler mi? Herhalde aptal degiliz. Bir %10 yap sonra gelene gidene bas. YAPMAZLAR!

Haziran'dan beri TAKAS bakiyorduk. Bir zahmet acin bakin. Ne degismis acaba?

CAKALLAR CAPAYA...

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    yaşamak denirse...
    Gönderi
    647

Esas

alışta 5 kademede 75 bin lot bekliyor ...ve şu an 4 kademede 865bin lot satış yazılmış ))

6. Post

sölenecek bişe var mı? kelimeler kifayetsiz kalır benim gibi hayatta iyimser olan bi adamı bile bezdirdi adamlar ben bu adamların maliyetini çok merak ediyorum cidden.firma zaten sahipsiz.ne temettü ne başka bişe.şimdi kar açıklasa da bu adamlar geçmiş yılların zararına karşılık....diye bi cümle ile başlayan bi açıklama gönderirler. napalım satalım mı

size katılmamak imkansız anlamsız anlamsız çıkar düşer 2007 fiyatı 3.160 bakalım şimdi %20 bedelsiz verdi 2.160 yani yatırımcısı aldı kaçtı yapıyor ama bu mızrakta bu çuvala sığmaz artık bu sene de gitmezse hiç gitmez bakın otomobil satışlarına hele çelik fiyatları aldı başını gitti ben ümitliyim genel kurulunda mayıs ta olur birşey çıkacağını sanmıyorum.

7. Esas

herşey olacığına varır

Esas

Alıntı Originally Posted by marlboro Yazıyı Oku
    alışta 5 kademede 75 bin lot bekliyor ...ve şu an 4 kademede 865bin lot satış yazılmış ))
    gördüklerinin anlamı tahtanın sahipli oldugu birilerinin 1 milyon lotu oldugunu bunuda günlük tahtaya getirdigi görülüyor..satış kademelerine yazılmasındaki sebeb yükselişin hacimli olması için kendi yazdıgı satısları alarak kaldırmıştır...sende 1000 lot varsa mesala sana ne oluyorsa ona 1000 katı oluyor..herseneki hareektini yapacak 3 lü seviyelere dogru harekete başlar yakında..

Sayfa 2/906 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •