Sayfa 2/459 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3667 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by Balliba Yazıyı Oku
    Formasyonu çanağa benzettim ama teknikten anlayan arkadaşlar bir bakabilirler mi acaba..
    Haklisiniz, 14.00-14.05 de tamamlanacak bir kucuk 15.00 de tamamlanacak bir de buyuk

canak formasyonu acikca gorulebiliyor. Canak tamamlaninca canagin derinligi kadar

bir yukselis beklenebilir.

Syg,

Duhul
    May 2010
    İkamet
    istanbul..
    Gönderi
    558

Esas

Alıntı Originally Posted by cüneythoca Yazıyı Oku
    arkadaşlar nikkei -%6 düşmüş pınar süt ne yapar acaba???
    Cüneyt bey japonyanın maalesef nükleer faciayla karşı karşıya kalması ve libyanın savaşdurumuna düşmesi temiz gıdaya talebi artırabilir ve bunun sonucu olarak dünyada gıda fiyatlarının yükseleceğini ve türkiyeninde bundan etkileneceğini tahmin ediyorum, kısa süre sonra pnsut,petun gibi şirketlerin hisselerine yoğun talep gelebilir... İnsanoğlu kendini güvensiz hissettiği zaman içgüdüsel olarak ilk gıdaya saldırıyor, yatırımcıların düşünceside bundan çok farklı olmayacaktır diye tahmin ediyorum.... Y.T.D. bekleyip göreceğiz..

Esas

Bugun biraz kipirti var, hacim de artiyor.

Sanki uyanacak artik

Syg,

Duhul
    May 2010
    İkamet
    istanbul..
    Gönderi
    558

Lightbulb BM: `Gıda fiyatları hızla yükseliyor`

Alıntı Originally Posted by deadoralive Yazıyı Oku
    Cüneyt bey japonyanın maalesef nükleer faciayla karşı karşıya kalması ve libyanın savaşdurumuna düşmesi temiz gıdaya talebi artırabilir ve bunun sonucu olarak dünyada gıda fiyatlarının yükseleceğini ve türkiyeninde bundan etkileneceğini tahmin ediyorum, kısa süre sonra pnsut,petun gibi şirketlerin hisselerine yoğun talep gelebilir... İnsanoğlu kendini güvensiz hissettiği zaman içgüdüsel olarak ilk gıdaya saldırıyor, yatırımcıların düşünceside bundan çok farklı olmayacaktır diye tahmin ediyorum.... Y.T.D. bekleyip göreceğiz..
    fikrimi destekleyecek bir havadis daha...

Birleşmiş Milletler (BM), Pakistan'da hızla yükselen gıda fiyatlarının yoksulları tehdit eder boyuta ulaştığını açıkladı.

Dünya Gıda Programı Pakistan Müdürü Wolfgang Herbinger, İsviçre'nin Cenevre kentinde yaptığı basın toplantısında, Pakistan'da temel gıda maddelerinin fiyatlarının hızla yükseldiğine dikkati çekerek, bu durumun yoksulluk nedeniyle yetersiz beslenen milyonlarca insan için tehdit edici boyuta ulaştığını söyledi.

Pakistan'ı vuran geçen yılki sellerin ülke ekonomisinin can damarı tarım ve hayvancılığı olumsuz etkilediğine işaret eden Herbinger, Pakistan hükümetinin ve uluslararası örgütlerin hızla yükselen gıda fiyatlarının önüne geçmek için çalışma başlatması gerektiğini belirtti.

Pakistan'ın dünyanın en fazla buğday tüketen ülkelerinden olduğunu ifade eden Herbinger, iklim koşulları nedeniyle bu yılki buğday rekoltesinde düşüş beklenmediğini kaydetti.

Pakistan'da temmuz ve ağustos aylarındaki sellerde 2 binden fazla kişi hayatını kaybetmiş, 21 milyon kişi sellerden etkilenmiş ve 5,4 milyon hektar alan sular altında kalmıştı.

Esas

Alıntı Originally Posted by dudu Yazıyı Oku
    Bugun biraz kipirti var, hacim de artiyor.

Sanki uyanacak artik

Syg,
    Kipirtilar artmaya basladi. Guzellik uykusundan uyaniyor.

Syg,

Esas

Formasyonu çanağa benzettim ama teknikten anlayan arkadaşlar bir bakabilirler mi acaba..
     Alıntı Originally Posted by dudu Yazıyı Oku
    Haklisiniz, 14.00-14.05 de tamamlanacak bir kucuk 15.00 de tamamlanacak bir de buyuk

canak formasyonu acikca gorulebiliyor. Canak tamamlaninca canagin derinligi kadar

bir yukselis beklenebilir.

Syg,
    aynen sevgili hissedaş ortaklarım aynen...
    yakında "fincanın etrafı yeşil aman aman" türküsünü hep
    beraber koro halinde söyleyeceğiz inşallah.
    .
    sn dudu nun bahsettiği çanak derinliğinin tepe noktamıza eklentisi ile
    yükseliş hedefi 18.00-18.20 gibi görünüyor.
    .
    syg
    .
    önemli not:türküyü bilmeyen hissedaşlar tez elden öğrenip geleeeee......

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Istanbul, Turkey, Turkey
    Gönderi
    413

Esas

Ya kendimden formasyonlar uyduruyorum ya da yükselen üçgen formasyonunun hedefi 14'ler sanki..

Fincanın etrafı yeşil aman aman,
    At kolun kolların 13.50'yi aşır.
    Sarhoşum sütten dilim dolaşır aman aman,
    Aman Pınar canım Pınar öldürdün beni,
    El ettin göz ettin soldurdun beni.
    Son düzenleme : Balliba; 25-03-2011 saat: 20:05.

Esas

Ya kendimden formasyonlar uyduruyorum ya da yükselen üçgen formasyonunun hedefi 14'ler sanki..

Fincanın etrafı yeşil aman aman,
    At kolun kolların 13.50'yi aşır.
    Sarhoşum sütten dilim dolaşır aman aman,
    Aman Pınar canım Pınar öldürdün beni,
    El ettin göz ettin soldurdun beni.
    .
    sevgili balliba kardeşim,
    ben dahil tüm hissedaşlarımızın duygularına tercüman oldunuz.
    .
    nezdinizde tüm hissedaşlarımıza allahtan önce sağlık,sıhhat
    sonra da bol kazançlar dilerim.
    .
    syg

Sayfa 2/459 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •