Sayfa 2/500 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3998 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DARDL-Dardanel Önentaş Gıda San.

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,811

Esas

Alıntı Originally Posted by erciey Yazıyı Oku
    teknik olarak önceki hareketlerde grafik olarak topicde paylaştığım Flama formasyonlarının bir yenisi daha oluşturulmakda...
    şuan grafik olarak paylaşamıyorum ama önceki flamalardaki gibi bu formasyon içeriğininde doldurulmasına bağlı 1.70 civarına bi hareket oluşumu beklentisi gerçekleşti sadece...

şahsi teknik öngörüm... ytd...
    Aynen katlıyorum kardeş, yine hoşgeldin, bende bu hafta geri geldim, eskiler geri döndüğümüze göre beklenti başladı demektir

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    CENNET İZMİR
    Gönderi
    1,805
    Blog Yazıları
    45

Esas

Alıntı Originally Posted by genco Yazıyı Oku
    Aynen katlıyorum kardeş, yine hoşgeldin, bende bu hafta geri geldim, eskiler geri döndüğümüze göre beklenti başladı demektir
    yok ben hisseye dönmedim başka hissede pusudayım
    sadece bi arkadş özelden rica etmişti onun için bi göz attım kendisine cevap vermemiştim ama bugünkü harekt vesilesi ile tespitmi paylaştım....

herkese bol kazançlar...

Esas

Alıntı Originally Posted by erciey Yazıyı Oku
    teknik olarak önceki hareketlerde grafik olarak topicde paylaştığım Flama formasyonlarının bir yenisi daha oluşturulmakda...
    şuan grafik olarak paylaşamıyorum ama önceki flamalardaki gibi bu formasyon içeriğininde doldurulmasına bağlı 1.70 civarına bi hareket oluşumu beklentisi gerçekleşti sadece...

şahsi teknik öngörüm... ytd...
    sayın erciey'den önemli paylaşımlar aldık bu hisse hakkında.. görünen o ki teknik oluşum sonucu gerçekleşen bir hareketlenme bu.. yani süpriz değil.. kısa vadede dardanelden temel beklentimiz marka değerinin tespit sonucu ve uzun zamandır süren stratejik yatırımcı görüşmelerinin sonucu... ben şahsen bu temel beklentiler üzerine hissede hareketsiz bekliyorum ytd.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    CENNET İZMİR
    Gönderi
    1,805
    Blog Yazıları
    45

Esas

temel beklentiler teknik beklentilerin herzman önünde gayet tabii.... temel gerçekleşene kadar tekniğe devam

Esas

Bu temel ne zamana kadar bekletecek bizi sizce.....

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    CENNET İZMİR
    Gönderi
    1,805
    Blog Yazıları
    45

Esas

onu bilmek için ya yönetimde olmak lazım yada kahin....

Esas

hatırlayacağınız gibi sratejik yatırımcı ile görüşmeler konusunda ilk açıklama 29 eylül 2010 tarihinde gelmişti. (o gün hisse 1.37'den 1.60 tavanına gitmiş, ertesi gün 1.76 görüp 2 gün sonra 1.40-1.50 seviyelerine gelmişti) konuyla ilgili ikinci açıklama tam 3 ay sonra (29.12.2010) gelmiş ve görüşmelerin sürdüğü belirtilmişti. bu açıklamadan 5 gün sonra hisse fiyatı 2.10'a varan çıkışını başlatmıştı. son açıklamanın üzerinden geçecek yeni 3 aylık periyot, 29 mart 2011 günü doluyor. acaba artık sona gelindi mi? son durum nedir? yine aynı tarih olur mu? bilemiyorum, sadece bir durum tespiti yapmak istedim, yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

1,70 bi geçemedik...

Sayfa 2/500 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •