Sayfa 1/500 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3998 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DARDL-Dardanel Önentaş Gıda San.

Esas DARDL-Dardanel Önentaş Gıda San.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlık Arşive taşınmıştır.
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...33#post5608633

Hisse başlıkları bilgi paylaşımı için açılmıştır. Burada teknik - temel analizleri ve hisse ile ilgili son haberleri paylaşabilirsiniz. Muhabbet tarzı yazıları lütfen bu başlıklara göndermeyiniz.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değerlendirmeyiniz.
    Son düzenleme : isoldmysoul; 20-03-2011 saat: 16:22.

Esas

ya arkadaş nerde millet illa yükseldikten sonra mı hisse alacaksınız?

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    776

Esas

burdayız biryere kaybolmadık. kağıt macd yi yukarı kırdı. fakat tahmin ettiğimden çok satış baskısı söz konusu. 1.60-1.70 bandına girer ise hızlı yükselir diye düşünmüştüm. fakat burada yüksek alımlar gerçekleştiriliyor. maliyeti 1.70 in altında oluşturmaya çalışma söz konusu.. dirençler çok sert değil kolay geçilir. ilerleyen seanslarda güzel hareketler bekliyorum..

Esas

aranızdan ayrılıyorum, herkese bol kazançlar....

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,811

Esas

Alıntı Originally Posted by 15225215 Yazıyı Oku
    aranızdan ayrılıyorum, herkese bol kazançlar....
    Erken ayrıldın kardeş, demedi deme, o kadar beklemişken, tam hisse tekniği oturmuşken, bu yükseliş öncü...Şahsi düşüncem...

Esas

Yorumu olabn yok mu tavan olmadı bu bir beklentiş hareketimi

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    CENNET İZMİR
    Gönderi
    1,805
    Blog Yazıları
    45

Esas

teknik olarak önceki hareketlerde grafik olarak topicde paylaştığım Flama formasyonlarının bir yenisi daha oluşturulmakda...
    şuan grafik olarak paylaşamıyorum ama önceki flamalardaki gibi bu formasyon içeriğininde doldurulmasına bağlı 1.70 civarına bi hareket oluşumu beklentisi gerçekleşti sadece...

şahsi teknik öngörüm... ytd...

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,811

Esas

Alıntı Originally Posted by world2771 Yazıyı Oku
    Yorumu olabn yok mu tavan olmadı bu bir beklentiş hareketimi
    Normal tepki bu, bütün hisseler endeks 58 binde iken düştüğü değerlere geri döndü ,dardanel dönmedi. Hisseyi çok iyi tanıyoruz artık, daha önceleride yazdığım gibi geçmişte 3 ay arayla 3 defa yukarı hareket yaptı(flama formasyonu), bu ay içinde yukarı hareket beklenebilir. Bunun 3 nedeni var, geçmişteki hareketi, endeksle düştü eski yerine gelmedi ve tekniği çok iyi şuanda. Tavan olması bugün için zor ama imkansız değil, kademeler boş, fazla satış baskısı yok. Tavan olması satışıda getirecektir, olmaması daha iyi bence..Haber beklentisiyle yukardan maliyetlenen çok yatırımcı var, hacimsiz ve hızlı düştü ama yine 1,8-2 civarına gelir diye düşünüyorum yakın zamanda... Şahsi düşüncelerim...

Sayfa 1/500 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •