Sayfa 3/944 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7550 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EGCYO-Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

aynen katılıyorum şefim... eskiden milyon lotlarla kalkan seviyeler artık 10-20 binle kalkıyor... kademeler bomboş... geçen gün söylemiştim kademeler boş diye kaldırmıyorlar satıcı bekliyorlar...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    daha çok alacaksın gübrelim benim... 0,82 kapanışı teknik yönden tehlikeli oldu 0,83 olsa daha iyi olacaktı...
    DİYORKİ:NE ACELESİ VAR YARINDA 88 KAPATIRIZ PAZARTESİ İŞİMİZE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDERİZ.

Esas

çok güzel ........sessiz ve derinden.......aynen devam .....ilk hedef 0.94........

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

satıcı yok kaptan götürmekte nazlanıyor şu 0,70-0,72 arasında keşke daha fazla toplasaydık hacimsizliği yüzünden sağlam mal almayı göze alamadık eldekilerle idare edeceğiz...

86 üzeri kapanışlar ve 88 üstünde işlem miktarının artmasını görürsek bu iş tamamdır...

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

mubarek 86-87 den yine satışı yedik kapanış 85 yinede idare eder...

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

benden bugünlük veda 0,88 geçilemez diyerek 0,87 den malı boşalttık... takipte beklemedeyim...

Esas

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    benden bugünlük veda 0,88 geçilemez diyerek 0,87 den malı boşalttık... takipte beklemedeyim...

senin namına üzüldüm dostum.....ben beklemedeyim.....hedefe daha var.....

Esas

bu şirketle ilgili iyi yönde beklentilerim var.bana göre bir yatırım ortaklığını satın alıp onun yatırım ortaklığı olarak kalmasının niğmetlerini bir kenara koyupda onu bir grişim sermayesi şirketi durumuna sokan zihniyet büyük düşünüyor.adamların kendi açıklamalarıda aynı doğrultuda.şirket kapansa ederi 85 kuruş e niye hala bu fiyatta?ben daha bu sorunun cevabını bulamadım bulan banada söylesin

Sayfa 3/944 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •