Sayfa 944/944 İlkİlk ... 444844894934942943944
Arama sonucu : 7550 madde; 7,545 - 7,550 arası.

Konu: EGCYO-Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Esas

Bence 85 e yazilan 1.2 m de fim capital in yaklasik 2.1 m daha var elinde

Esas

Bekleyip görecez dönen oyunları

Esas

Alıntı Originally Posted by dmunal Yazıyı Oku
    Patron fim capitaldemi de patron satmaya başlayinca demişsiniz.
    fim capital e patron 0.34 den sattı (cepto cep) elindekileri tamamen sıfırladı. sadece elinde imtiyazlı hisse kaldı. Bazı hisselerde patronlar elindeki hisseleri yabancı bir kuruma göstermelik satar. oda patron adına hisseyi yukarı taşır ve emanet aldığı hisseleri patron adına satar. Arbul da da aynını yapmak istediler. SPK ya şikayet edip borsada işlem görme talebi reddedilince 6 milyon hisseyi alan yabancı kurum hisseyi geri verdi patrona dolayısıyla patronun elinde patladı 6 milyon hisse. şikayet edip koteyi engellemeseydik 6 milyon hissede yatırımcıya servis edilerek tahtası kapatılacaktı. ama patronun hevesi kursağında kaldı. Ben hisse 0.30 kuruşlarda iken fim capital 0.34 krurştan 4 küsür miyon hisse alınca o zaman ümitlendim. en azından hisseyi 50 üzerine götütüp ordan okuturlar dedim. 51 den vedalaştım ardından birkaç sefer alıp sattım ama egcyo da hiç zarar etmedim. Bu gün bu haberi görünce bir daha bulaşmama kararı aldım. Fİm Capital 1.250.000 hisseyi kurumsal bir yatırımcıya sattım deseydi amenna ama kücük yatırımcıya servis etti ve sert hareketlerle aşağı yukarı elindeki malı servis eder ise o zaman şirketin akıbeti hakkında şüpheler uyanır bende. Bir yandanda bilançoda büyük zararlarla özsermayeyi erititlerse sonu çok kötü olur. İnşallah bu hissede bunlar yaşanmaz.

Esas

Desene Egcyh serüveni bu kağıttada başlar yakında

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

5. Esas

Bilanço ne zaman bilen var mı

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Android mobile app

Esas

1 mart sanırım

Sayfa 944/944 İlkİlk ... 444844894934942943944

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •