Sayfa 3/996 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ANELT- Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

1,24 kalkarsa birşeyler olabilir. dikkatttttt

Esas

2010 / 12 aylık konsolide bilançoların son gönderilme tarihi nereden buluruz acaba ?

3. Question ANELE Kayıtlı Sermaye Tavanını Yükseltilmesi Hakkında

***ANELE***ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) )

Ortaklığın Adresi : Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, Anel İş Merkezi, No:5 /4 Ümraniye, İstanbul
    Telefon ve Faks No. : Tel:216 636 22 00 - Faks:216 636 25 00
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel:216 636 22 58 - Faks:216 626 27 58
    Orjinal Açıklamanın Tarihi : 23.02.2011
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : Kayıtlı Sermaye Tavanını Yükseltilmesi Hakkında

AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    23 Şubat 2011 tarihindeki açıklamamız ile ilgili "Sermaye Piyasası Kurulu, 16.03.2011 tarih ve B.02.6.SPK.0.13.00-110.04.02-544 sayılı yazısı ile, Şirketimizin 50.000.000 TL olan kayıtlı sermaye tavanının 200.000.000 TL olarak belirlenmesi, üçüncü kişilere teminat, rehin ve ipotek verilmesi konusundaki düzenlemelere uyum sağlamak üzere esas sözleşmemizin "Amaç ve Konu" başlıklı üçüncü maddesinin ve yeni kayıtlı sermaye tavanı nedeniyle "Sermaye" başlıklı 6'ncı maddesinin değiştirilmesini uygun görmüştür.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Bu Anelt yi etkiler mi acaba ?

Esas

Böyle bir haber yok nerden çıkardın arkadaşım

Esas

Bedelli mi geliyor yoksa

6. Esas

Alıntı Originally Posted by tahirkeles Yazıyı Oku
    ***anele***anel elektrik proje taahhüt ve ticaret a.ş.( özel durum açıklaması (güncelleme) )

ortaklığın adresi : Saray mahallesi, site yolu sokak, anel iş merkezi, no:5 /4 ümraniye, istanbul
    telefon ve faks no. : Tel:216 636 22 00 - faks:216 636 25 00
    ortaklığın yatırımcı/pay sahipleri ile ilişkiler biriminin telefon ve faks no.su : Tel:216 636 22 58 - faks:216 626 27 58
    orjinal açıklamanın tarihi : 23.02.2011
    yapılan açıklama ertelenmiş bir açıklama mı? : Hayır
    özet bilgi : Kayıtlı sermaye tavanını yükseltilmesi hakkında

açıklama:
    Açıklanacak özel durum/durumlar:
    23 şubat 2011 tarihindeki açıklamamız ile ilgili "sermaye piyasası kurulu, 16.03.2011 tarih ve b.02.6.spk.0.13.00-110.04.02-544 sayılı yazısı ile, şirketimizin 50.000.000 tl olan kayıtlı sermaye tavanının 200.000.000 tl olarak belirlenmesi, üçüncü kişilere teminat, rehin ve ipotek verilmesi konusundaki düzenlemelere uyum sağlamak üzere esas sözleşmemizin "amaç ve konu" başlıklı üçüncü maddesinin ve yeni kayıtlı sermaye tavanı nedeniyle "sermaye" başlıklı 6'ncı maddesinin değiştirilmesini uygun görmüştür.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, sermaye piyasası kurulu'nun seri: Vııı, no:54 sayılı tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

bu anelt yi etkiler mi acaba ?
    arkadasım anele anel elektirik (anelt değil)

7. Esas

Alıntı Originally Posted by exmutluex Yazıyı Oku
    arkadasım anele anel elektirik (anelt değil)

Arrrkadaaşım. Anele olduğu zaten başlıkta BÜYÜK harflerle yazıyor.

Grup şirketleri ve biri diğerinin ortağı sonuçta.
    Birindeki gelişme diğerini etkilemez mi.
    Zaten sorumuz anlayıp cevap verebilecek olanlara.

Saygılar...

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Alatini Köşkü
    Gönderi
    2,923

Esas

Alıntı Originally Posted by ismerkezi Yazıyı Oku
    anelgyo gyo dönemi halka arz edilebilir bence ...
    bir de kira geliri senede 1 milyon olarak hesap etmişiniz bence 7-8 milyon senede kira geliri olur minimum 2011 de bakalım zaman gösterecek ...
    bir de plastikkartın % 18 i aneltelekomun bunu unutmuşşunuz ....

yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir ....
    benim yatırımım var iken bu şirketin hisselerinde çok boyutlu araştırmalar yapmaktaydım,zira haftada bir şirketten bilgi almakta idim.kısacası sorularıma cevap tarzında spekülasyona alet olabilecek durum sözkonusu değildi tabiiki sadece bir yatırımcı olarak sorduklaırma cevap bulabiliyordum.bu görüşmelerimi burada zamanında paylaşmıştım.benim çıkardığım sonuç;

anelgyo nun halka arzının mümkün olmadığı
    kira gelirinin medyada çok abartıldığı bahsedilen rakamların mümkün olmadığı
    pkartın katkısının nerde ise hiç olmadığı....

benim çıkardığım sonuçlar bunlardı en üst düzey yönetici ile yaptığım bilgi alışverişinden.tabiki sen bunun beklentisini alabilirsin diyeceğim birşey yok.

ben beklentisiz bu hissenin ederinin 5,35 tl olduğunu vurguluyorum.beklenti eklersen al üstü snein olsun

zaman kimi haklı çıkaracak göreceğiz...

REAKTÖR

Sayfa 3/996 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •