Sayfa 1/799 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6387 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji A.Ş.

Esas AYEN - Ayen Enerji A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlık Arşive taşınmıştır.
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...02#post5618502

Hisse başlıkları bilgi paylaşımı için açılmıştır.
    Burada teknik - temel analizleri ve hisse ile ilgili son haberleri paylaşabilirsiniz.
    Muhabbet tarzı yazıları lütfen! bu başlıklara göndermeyiniz.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değerlendirmeyiniz.

Esas

Çevre Dostu Elektrik Üretimi yapan firmaların ön plana çıkacağı dönemdeyiz sanırım.

bahmet Guest

Esas

kaldı 19 iş günü... güzel bi kar açıkla da öpelim....

Esas

Aslında Ayen'i toplamak isteyenler için tam günü ...Normalde almak zor 3-5 bin lot ile kademe kalkıyor..

Esas

3 ten 15000 lot la merhaba dedim inşallah uğurlu gelirim. Ayağımı sürtüp geldim .

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,174

Esas Dünyada nükleer alarm

Almanya 1980’den önce kurulan 7 santrali güvenlik incelemeleri için geçici bir süre kapatıyor
    Rusya Başbakanı Viladimir Putin, ülkedeki nükleer tesislerin denetimden geçirilmesini istedi
    AB Komisyonu nükleer santrallerin stres testinden geçirilmesi önerisine sıcak yaklaştı

Japonya’da 9.0 şiddetindeki depremin ardından yaşanan nükleer panik, Almanya’yı 7 nükleer santralini geçici süreliğine kapatmaya sevk etti. Önceki gün nükleer santrallerin kapatılmasını 3 ay uzatan kararı da askıya alan Almanya Başbakanı Angela Merkel, dün 1980’den önce kurulan 7 santralin güvenlik incelemeleri için geçici bir süre kapatılacağını açıkladı.

Merkel, “İşleri eskisi gibi yürütemeyiz. Japonya’da yaşananlar tamamen imkânsız olduğu düşünülen risklerin esasında tamamen göz ardı edilemeyeceğini gösteriyor” diye konuştu.

Almanya’nın aldığı karara göre, santrallerin 7 tanesi 3 ay boyunca kapatılacak. Bu santraller, ülkenin en eski reaktörlerini içeriyor.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/dunya...41/default.htm

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,174

Esas

Yakinda Avrupa birliğinde RES, HES ve GES'ler için ek teşvikler gündeme gelecektir. Türkiye de bu teşvikleri destekleyen ülkeler arasında yer almak zorunda kalacaktır sanirim.

Esas

Ben yurek hoplatacak bir kar bekliyorum.İnşallah temeddulerede olumlu yansır.

Sayfa 1/799 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •