Sayfa 2/695 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5553 madde; 9 - 16 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by bartın74 Yazıyı Oku
    hocam bırak allahını seversen bu s..... adama paramı kazandırır.alayı i.. bunların.sende çıkmış yok şöyle olursa yok böyle olursa...

Sevgili kardeşim bağırıp çağırmanın kızmanın hiç kimseye faydası yok, benim yazdıklarım borsa ve hissemizde yaşanan olaylar hakkında genel kanaatlerim , sana uyar yada uymaz onu bilemem ,yazdıklarımın sana faydası olmadığını düşünüyorsan hiç okumassın geçip gidersin ama bana sorarsan borsada isen bunlarla yüzleşerek tehammül etmen gerek çünkü bunlar tüm dünyayla beraber yaşadığımız gerçekler..Hissemizle alakalı olarak inan bende senin kadar madurum ama insan yanlızca kendi hatalarının sonuçlarınıda kendi çekiyor , stop loss nedir onu bilmezsek , kardada aza kanaat etmessek olacağımız budur..Anlıyacağın beklemekten başka çare yok , sabredicez ve olanlara yaşadıklarımıza tahammül edicez ,etmeliyiz...
    Umudumuzu kaybetmemek birbirimize destek olmak maksadıyla ,yaşanan olayları ,gelişmeleri harmanlayarak çeşitli yorumlarda bulunup birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz burda yapılan bu ancak fikirlerimizi ortaya koyarken bunlar kesin demiyoruz ama birşeyler paylaşıyoruz , bilmiyorum aceba kötümü yapıyoruz , eğer yapıyosam kendi adıma hatalarım için kusura bakma kardeşim..

YTD..
    Son düzenleme : habibullah; 15-03-2011 saat: 17:54.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    178

Esas

XU100 - 0,66
    IHYAY - 3,45

Hepimiz boş yorum yapıyoruz arkadaşlar. Yukarıda yorumun özeti, aşağıda ise meali bulunmakta.

Tecavüz kaçınılmazsa zevk al.

Esas

Kağıt kalitesiz paçavra,spek .......,piyasalar dengesiz,benim burda ne işim var anlamadım.Ama buda ders oldu tabiki.Bunlardan hayır gelmez ky ye diye yazmıştı bir arkadaş.Doğrumu söylemiş acaba.İhlas tam 40 kademe yukarıda 58000 lerin dönüşünden bu yana.Biz yarısı kadar bile değil.Bir kağıdın bu kadar baskı görmesi haksızlık.İhyay yatırımcısına haksızlık değilmidir bu ki ihlas 130 lardayken ihyay 2xx lerdeydi,bunu hiç demiyorum bile.Demek bunların arz etikleri şirketlerde adamın tepesine edebiliyorlar.Bunların kağıtları tam oturmadan girilmezmi acaba.Yayın yatırımcısının nedir günahı.Sürekli ağza bi parmak bal çalıp kaçıyolar.Bugünde itin biri izin vermiyoki 69 un ilerisini görsün.Ne diyim umarım tüm parasını kaybeder bizim tahtayı yapamayan tahta yapıcımız.

Kesinlikle YTD

Duhul
    Sep 2007
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,043

Unhappy Yakar dikkat:!!!

Bana bu ders oldu birdaha ihlasın
    Hisselerinden almakmı Töbeler olsun
    Yanından gecersem
    Ve kimselerede tavsiye etmem
    Alanın elinde Patlıyor
    TV reklamlarına aldanmayın!!
    yeni halaka arzlarada sakın sarılmayın

DİKKAT ?????????????????????????????

Kendi görüşüm yinede siz bilirsiniz

Esas

Doğanlar kadar olamadık yazıklar olsun

Esas

Fırsatım oldu izledim şimdi.1100 lotla kademe düştü ama ölümüne kademe çıkmıyor.Bunada yazıklar olsun.Düzenbazlıktan başka bişey değil.

Duhul
    Sep 2007
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,043

Esas

Doğanlar kadar nasıl olsun
    doğanlarda
    Mangal kadar yürek var
    işyapmak için
    her türlü entrikayı yapar
    İhlaslarda ise insanları kandırmak için entrikaları yaparlar
    Arada ki fark burada

al-sat-tut-tavsiyesi-deyildir

Esas

Onlarla aramızda bariz fark var zaten.Adamlar kısa vade için en yüksek gördüklerinin %9 aşağısında biz %26.Güvendik girdik bi kere napalım.Güvenmez olaydım

Kesinlikle YTD

Sayfa 2/695 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •