Sayfa 3/695 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5553 madde; 17 - 24 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding A.Ş.

Esas

Nereye ş...... herif.dur bakalım daha endeks - ye geçmedi sen -1-2 oldun bile.

Esas

Ellerinde bir haber kanalı bir de belgesel kanalı var.O kadar güzel yapılmış belgeseller varken bunlar 3. sınıf belgeseller yayınlıyorlar.Haberler keza sağdan soldan toparlama. NTV,CNNTürk,euronews Türkçe, El Cezire 'nin yanından bile geçemezler. Türkiye nüfusunun kaçı bu kanalları izliyor.Millete büyük bir Yayın Holding olduklarını yutturmaya çalışıyorlar. Kimi kandırıyorlar. Ben de aldım ve sattım. Bir daha bulaşılmaz. Taşıyanlara bol şanslar.
    YTD

Esas

İhlas grubuna yatırm yapılacaksa bile İhlas Holding'e veya gazeteye yapılır. Niye mi ? Sağ gösterip, sol vuruyorlar. Sol gösterip sağ vuruyorlar. Ihyay gösterip İhlas'tan ve gazeteden götürüyorlar malı. İhlas ve gazete yine geriledi. Yarın grubun ilk yükselecek kağıtları yine İhlas ve gazete olacak bence.Millet Ihyay'a sıra geldiğini düşünüp dursun. İhyay'dan parayı vurup İhlas ve gazeteye hortumluyorlar gibi bir hal var....
    YTD

Esas

biraz sonra endeks kızardığında cupppp 60 ın altı.a.adamlar.ytd

Esas

gazeteyi yedire yedire düşürüyorlar
    gazetede operasyon bitti
    sıra hangi hisse de önemli olan soru bu?
    yada yeni bir op. yapacaklar mı?
    hepimizin düşüncesi yaya girmeleri yönünde onlar mutlaka ters hareket edecekler
    ama ters hareket ne demek onu bulan kazanır..

Esas

Kim güvenipte girecek bu hisse ye ortalık malı oldu iyice geçenlerde yatırım fonları güzel alımlar yaptı sonra baktılar ki beş para etmez kağıt aldıklarını geri verdiler.

Duhul
    Sep 2007
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,043

Esas

Kızarttılar gine panoyu girene!
    Aşk olsun?
    Yakar!!!
    Sakın ha'!!!
    ALanın elinde Patlar!!!???
    Sakın yaklaşmayın:!!!
    Bulaşıcı,,,,,
    Elinizi verseniz!!!!!
    Kolunuzu!!!!!!!!!!
    Alamassınız.!!!!!
    ::::::::::::))))))

al-sat-tut-tavsiyesi-deyildir

Esas

selam...geriye dönük yazılanları okudum da biçok insan bıkmış ..speğin istediğide bu zaten ufakları döküp kendisi gidecek ... bu arada CEMAS ın tarihçesine bı bakarmısınız...zarar yazan bir firma CEMAS ve 3 ay önce imkb ye girdi...bi arkadaşın yazdığına göre tarlanın içerisinde ahıra benzer bir yer olduğunu söylüyor.(tabir aynen böyle mazur görün)bu şirket 1.80 den 8.40 3 ayda geldiyse neden olmasın İHYAY da...burası borsa herşey olur...yeterkii beklemeyi bilmek lazım ....

Sayfa 3/695 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •