Sayfa 2/139 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1112 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Esas

***düşüş trendi yukarı kırıldı kısa vadede ve tepki geliyorrrr...

Esas

Şirketi aradım , bilanço cuma günü açıklanacakmış....

Esas

2.30 üstünde tutunan hisse şimdi 200 günlük üstüne---2.46 --atmayı deneyecek kısa vadede...

Esas

Alıntı Originally Posted by ultraekin Yazıyı Oku
    şirketi aradım , bilanço cuma günü açıklanacakmış....
    bılgı ıcın tesekkurler, hala hayat var demek kı sırkette

avcılar temettu oncesı bır keklık avı yaparlar sonra yıne uzun hava calarlar
    sonra bılmem neden sonra hısse tırmanır ya da tırmalar

bı daha sırketı aradıgınızda bır de fırca atın, neden bu kadar gecıkıyorsunuz bılancoları acıklamak ıcın deyın. Zaten bır haber demec vs ortaya koydugunuz yok, bır de bılancoları boyle gecıktırırsenız, bız ne yapacagız deyın. Hepımız adına.

Aslında en ıyısı bunların genel kuruluna katılıp orada sıkıntılarımızı dıle getırmek, yoksa bunlar hem amerıkaya gıdıyorlar sozde yenı yatırımcı bulmaya hem de ıkı bılancoyu acıklayamıyorlar

Esas

bugün bilanço için son günmü arkadaşlar.

Esas

**21 günlük ort üzerinde seyrediyoruz (2.31) ve bolingerin üst bandında kapadı(2.42).. yukarı yaparsa dirençleri sırasıyla 2.44-2.47(200 günlük basit ort)---2.54-2.58 (100 günlük basit ort)---2.65-2.80(düşüş trendinin ana kanal direnci)....

Esas

Evet oyle gorunuyor, hayırlısı bakalım, satıslar kalmadı gıbı ama,

cuma gunu acıklanacak bılancodan ses seda da yok bu arada

sırket duzenlı kar edıyor, cok etmıyor ama hıc olmazsa garantı karı var, sırf bu yuzden bu hısse ılgımı cekıyor, ya da almısken hıssede kalmayı goze alıyorum, ama hem ısletme hem de hısse cok hantal, cok uzun sure gozlemlemek ve beklemek lazım,

Esas

daha oncekı yazımda 2,30 ustunde kalması onemlı demıstım artık ılk hedef 2,45 olucaktemettu verırse 2,55-2,60 hızla bulucak gıbı umarım herkes kazanırrrrrrr

Sayfa 2/139 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •