Sayfa 371/371 İlkİlk ... 271321361369370371
Arama sonucu : 2964 madde; 2,961 - 2,964 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.

Esas

SPK ŞIKAYET DILEKCESI YAZAN YOKMU BI BABAYIGIT YTD

Sent from my SM-J700F using Android mobile app

2. Esas

Alıntı Originally Posted by kutuni Yazıyı Oku
    Bundan sonra,benim hisselerimi ne kadar azalttıysa önce o rakamı tamamlayacağım.sonra elime ne kadar para geçerse bu hisseden alacağım..artık ölü kuzu niye korksun ki çakaldan.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    o zaman sermaye azaltımı ve arttırımı yapar mı? ben maliyet düşürmeye korkuyorum aynı katakülleye gelirmiyiz.Yine sermaye azaltımına giderse 45 trilyon sermaye 13 trilyon zarar 3/1 sermayeyi eritmiş yine, burda bi ara ökü. biri yorum yazıyordu gidecek kacacak diye kayboldu.kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.iyi yatırımcı olsak burda olmazdık.

Esas

Alıntı Originally Posted by emirlek40 Yazıyı Oku
    o zaman sermaye azaltımı ve arttırımı yapar mı? ben maliyet düşürmeye korkuyorum aynı katakülleye gelirmiyiz.Yine sermaye azaltımına giderse 45 trilyon sermaye 13 trilyon zarar 3/1 sermayeyi eritmiş yine, burda bi ara ökü. biri yorum yazıyordu gidecek kacacak diye kayboldu.kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.iyi yatırımcı olsak burda olmazdık.
    Kardeşim SPK BİR DILEKCE YAZIN DURUMU ANLATIN YTD

Sent from my SM-J700F using Android mobile app

4. Esas

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Kesinlikle yazalım

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Bence SPK ya bir şey yazmayalım.çünkü patron ve spk aynı taraftarlar ve rakipleri biziz.bu şirketin ℅ 76 sı patronun elinde olduğuna göre mutlaka yukarı yaptırır.bir hisse 6 ay boyunca 50 kr civarında duruyorsa anlayın ki hedef çok yüksek.yatırım tavsiyesi değildir.sabır,sabır.ben 2017 den ümitliyim

Sent from my General Mobile 4G Dual using Android mobile app

Sayfa 371/371 İlkİlk ... 271321361369370371

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •