Sayfa 3/440 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3519 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GRNYO-Garanti Yatırım Ortaklığı

Esas

Genel Kurul toplanamadığından Bir Karar çıkmamış ..Pekii tekrar hangi tarihte toplanacağı yazmıyor daha sonra mı duyurulacak acaba..

2. Esas

bu hisseeden olmucak galıba.....

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    KAHRAMANMARAŞ
    Gönderi
    1,152

Esas

bu kağıdın bu şekilde tutulmasının mantıklı bir sebebi olmasa gerek. kan emicilerin olduğu borsamızda kimin ne kazanıp kaybedeceğinin garantisi yok.......

Esas

***GRNYO***GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )
    ***GRNYO***GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı ) Ortaklığın Adresi : OYCAN PLAZA ESKİ BÜYÜKDERE CAD.NO:15 K:5 MASLAK 34398 İSTANBUL Telefon ve Faks No. : 02123353095-02122854004 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 02123353095-02122854004 Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 21/03/2011 Özet Bilgi : 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL YERİ,TARİHİ VE GÜNDEMİ Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 22.03.2011 Genel Kurul Toplantı Türü : Olağan Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : 01/01/2010-31/12/2010 Tarihi : 18.04.2011 Saati : 10.30 Adresi : T.GARANTİ BANKASI A.Ş.EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ,DİKİLİTAŞ EĞİTİM MERKEZİ DİKİLİTAŞ MAH.EMİRHAN CAD.NO:145/B DARPHANE ARKASI 34349 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL GÜNDEM:GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2010 YILINA AİTOLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ1. Açılış ve Başkanlık Divanı seçimi,2. Başkanlık Divanına Genel Kurul Toplantı tutanaklarının imzalanması için yetki verilmesi,3. 2010 yılı faaliyet ve hesapları hakkında yönetim kurulu ve denetçi raporlarının okunması ve görüşülmesi ile bağımsız dış denetim firması MGI Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.'nce hazırlanan bağımsız denetçi rapor özetinin okunması,4. 31.12.2010 tarihli bilanço, kar ve zarar tablolarının okunması, görüşülmesi ve onaylanması,5. Yönetim kurulu üyelerinin ibralarının görüşülmesi ve karara bağlanması,6. Denetçinin ibrasının görüşülmesi ve karara bağlanması,7. 31.12.2010 tarihli kar ve zarar tablosundaki 3.428.749,69.-TL'lık dönem karından geçmiş yıllar zararları ile ilgili kanunlara göre ayrılması gereken yedek akçeler ve gerçekleşmemiş sermaye kazancı düşüldükten sonraki dağıtılabilir kardan a) 3.100.000.-TL'nin ortaklara birinci temettü olarak bedelsiz pay biçiminde dağıtılması,b) Dağıtılabilir kardan yönetim kurulu üyelerine kar payı dağıtılıp dağıtılmaması hususunun genel kurula sunulması,c) Kalan tutarın ise olağanüstü yedeklere aktarılmasına ilişkin yönetim kurulu teklifinin genel kurula önerilmesi,8. Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi,9. Yönetim kurulu üyelerinin huzur haklarının ve denetçinin ücretinin tespiti,10. Yönetim kurulu üyelerine, şirket konusuna giren işleri bizzat veya başkaları adına yapmaları ve bu çeşit işleri yapan şirketlerde ortak olabilmeleri ve diğer işlemleri yapabilmeleri hususunda Türk Ticaret Kanunu'nun 334 ve 335'inci maddeleri gereğince izin verilmesi,11. Sermaye Piyasası Kurulu'nun 01.09.2009 tarih ve 27/748 sayılı ilke kararına istinaden, şirket paylarının geri alımıyla ilgili hazırlanan programın onaya sunulması ve bu programın uygulanmasında Yönetim Kurulu'nun yetkilendirilmesi hususunun görüşülmesi,12. 2010 yılı içinde yapılan bağışlarla ilgili olarak bilgi sunulması,13. Yönetim Kurulu'nca 2011 yılı bağımsız denetimi için seçilen bağımsız dış denetim şirketi DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin onaylanması,14. Kurumsal yönetim ilkelerinin uygulaması çerçevesinde 2011 ve izleyen yıllara ilişkin kar payı dağıtım politikası hakkında genel kurulun bilgilendirilmesi. 15. Dilekler.EK AÇIKLAMALAR:Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin 21 Mart 2011 tarihinde yapılacağı ortaklarımıza yasal çağrı yoluyla duyurulmuş olup ilk toplantı için gerekli yasal toplantı nisabı sağlanamadığından Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Komiseri tarafından 1 ay içinde aynı gündem görüşülmek üzere ertelenen Şirketimiz 2010 yılı Ortaklar Olağan Genel Kurulu ikinci toplantısı 18 Nisan 2011 günü, saat 10.30'da, T.Garanti Bankası A.Ş. Eğitim Müdürlüğü, Dikilitaş Eğitim Merkezi Dikilitaş Mh. Emirhan Cd. No:145/B (Darphane Arkası) 34349 Beşiktaş/Istanbul adresinde toplanacaktır.31.12.2010 tarihli bilanço, kar-zarar tablosu, yönetim kurulu faaliyet raporu ve denetçi raporu toplantı tarihinden önceki 15 gün süre ile şirket merkezinde ortakların tetkikine hazır bulundurulacaktır. Şirketin 31.12.2010 tarihli kar ve zarar tablosundaki 3.428.749,69.-TL'lık dönem karından geçmiş yıllar zararları ile ilgili kanunlara göre ayrılması gereken yedek akçeler ve gerçekleşmemiş sermaye kazancı düşüldükten sonraki dağıtılabilir kardan a) 3.100.000.-TL'nin ortaklara birinci temettü olarak bedelsiz pay biçiminde dağıtılması,b) Dağıtılabilir kardan yönetim kurulu üyelerine kar payı dağıtılıp dağıtılmaması hususu,c) Kalan tutarın ise olağanüstü yedeklere aktarılmasına ilişkin yönetim kurulu teklifi genel kurula sunulacaktır.Sayın ortaklarımız, Sermaye Piyasası Kanunu'nun "Kaydileştirilen Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Kayıtların Tutulmasının Usul ve Esasları Hakkında " Seri:IV , 28 numaralı Tebliğ"inin 18. maddesi uyarınca Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. tarafından bloke edilen payların tutarını ve hak sahiplerini gösterir bir belgeyi toplantı gününden en geç bir hafta önce şirketimizin Oycan Plaza, Eski Büyükdere Cd. No.15 , Kat:5, Maslak 34398 İstanbul adresine ibraz ederek şirketimizden giriş kartlarını alabilirler ve bizzat veya temsilci vasıtası ile toplantıya katılabilirler. Toplantıya bizzat iştirak edemeyecek ortaklarımızın vekaletlerini, aşağıdaki örneğe uygun olarak düzenlemeleri ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: IV No: 8 tebliğinde öngörülen hususları da yerine getirerek imzası noterce onaylanmış vekaletnamelerini veya noterce onaylı imza sirkülerini kendi imzasını taşıyan vekaletname formuyla birlikte ibraz etmeleri gerekmektedir. Giriş kartı almayan hisse senedi sahiplerinin toplantıya katılmaları kanun gereğince mümkün değildir.Sayın ortaklarımızın bilgilerine sunarız.

Esas

Nisan ın 18 ine Kalmış Genel Kurul ..

Esas

garantide genel kurulun yapılamaması yatırımcıyı İş yatırıma kaydıracaktır. İş yatırımın 24.03 de genel kurul toplantısı ve 31.03 de temettü ödemesi var. Bu beklentinin yakın olması İş yatırıma talebi artıracaktır.

7. Esas

Hisseyi çıkartmamak için her şeyi yapıyorlar. daha ne diyelim....? y.t.d.

8. Esas

yolculukmu basladı arkadaşlar..

Sayfa 3/440 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •