Sayfa 1/472 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 4356 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Nasil Para Kaybedİlİr?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tuzla
    Gönderi
    784

Exclamation Nasil Para Kaybedİlİr?

Bu forumdakiler,diğer forumdakiler,hatta öteki forumdakilerin bilmedikleri bu işte! Seansyorum .com diyorki duygusuz yatırmcı parayı çuvalla topladı,hisse.net diyorki zamanında borsada olursanız kazanırsınız,tilki diyorki YOKSAN AL kazan,ayı diyorki KAZSAN al,KMX sin zaten ne dediği belli değil,teknik analiz uzmanı diyorki,kırarsa al,kırmazsa satma!!!!!!!!!!!!!
    YAHU kardeşler 1985 den beri bu işi yapıyorum,kazananı görmedim(sonunda tabii)milyonda bir varsa git piyango al,toto,loto oyna,ne işiniz var borsada,unutmayın bilgi en değerli hazinedir,size bilgi verenler hazinelerini teslim ediyorlar,eger hazineleri yoksa zaten bilgisizler,ki hepsi öyleler,öyle hikayeden duygusuz yatırımcı falan olmaz,insan Allaha şükürkü duygu yüklüdür,eğer duygusuzluk önemliyse bilgisayarlar malı götürürlerdi.Eğer borsaya kote bir şirketiniz yoksa,burada ancak kaybedersiniz! Benden söylemesi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    antalya
    Gönderi
    3

Esas

büyüksün baba

Esas

bu arkadaş uyanmış!..
    çok şey biliyor!..

derhal ortadan kaldırılması lazım..

şaka bir yana, söyledikleriniz büyük ölçüde doğru.

ancaaaaak..
    siz; ne çuvalla para götüren duygusuza, ne kırarsacı teknik analizöre, ne tilkiye, ne ayıya, ne de KMX'e inanın.

kendinize inanın yeter. eğer kazanmak için başkalarının gözbebeklerinin içine, döktürdükleri yazılara bel bağlarsanız, zaten baştan kaybedersiniz. X kişinin A formülü size uygun değildir hiçbir zaman. Y kişinin B analizi de kendisini bağlar. sizin kendi yönteminiz ya da analiziniz varsa ve kazandırıyorsa olay bitmiştir.

benim kanaatimce buradaki herkes, deşarj olmak için buralara takılıyor. yoksa herkesin kazandıran yöntemi olsa, sistemi için patent bürosunun önünde kuyruklar oluşurdu.
    ne diye oralara koşmuyorlar bilmem ki!..

neticede burayı ve oraları okuyunuz, görünüz. farklı bakış açılarından oluşan dağ gibi bir veritabanı var önünüzde. değerini biliniz.
    sonra da kararınızı kendiniz veriniz. gerisi boştur nihayetinde...

not: bendeniz tarihsel analiz yöntemim için patent almış bulunmaktayım efenim..
    patent no: 5678930453245 ZT dir. inanmayan kontrol edebilir.
    belgeleri fakslayamam. sözüme güvenmeyen istemesin!
    Son düzenleme : Kahin; 17-02-2004 saat: 11:37.

Duhul
    Aug 2006
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    226

Esas

not: bendeniz tarihsel analiz yöntemim için patent almış bulunmaktayım efenim..
    patent no: 5678930453245 ZT dir. inanmayan kontrol edebilir.
    belgeleri fakslayamam. sözüme güvenmeyen istemesin! [/QUOTE]

nasıl kontrol edeceğiz...

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Esas

Alıntı Originally Posted by baba
    Bu forumdakiler,diğer forumdakiler,hatta öteki forumdakilerin bilmedikleri bu işte! Seansyorum .com diyorki duygusuz yatırmcı parayı çuvalla topladı,hisse.net diyorki zamanında borsada olursanız kazanırsınız,tilki diyorki YOKSAN AL kazan,ayı diyorki KAZSAN al,KMX sin zaten ne dediği belli değil,teknik analiz uzmanı diyorki,kırarsa al,kırmazsa satma!!!!!!!!!!!!!
    YAHU kardeşler 1985 den beri bu işi yapıyorum,kazananı görmedim(sonunda tabii)milyonda bir varsa git piyango al,toto,loto oyna,ne işiniz var borsada,unutmayın bilgi en değerli hazinedir,size bilgi verenler hazinelerini teslim ediyorlar,eger hazineleri yoksa zaten bilgisizler,ki hepsi öyleler,öyle hikayeden duygusuz yatırımcı falan olmaz,insan Allaha şükürkü duygu yüklüdür,eğer duygusuzluk önemliyse bilgisayarlar malı götürürlerdi.Eğer borsaya kote bir şirketiniz yoksa,burada ancak kaybedersiniz! Benden söylemesi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Waay bir ihtiyar daha gelmish...
    Hos geldiii, sefalar getirdiii..

Yarali bereliler grubu yokmu bu borsada?? Hani Gazi tabir ettikleri?
    Hep Fvurdi Fvurdi Fruldimi yane?

Hic mi eceli ile olen yok bu piyasada??

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ESKİŞEHİR........
    Gönderi
    712

Esas

2 Seneden beri ugraşıyorum paramı 4 e katlayamadım.
    en önemlisini öğrendim.SABIR edip beklemek ve satacagın fiatı bilmek.
    % 10 larda %20 lerde gemiyi terk edersen % 50 veya % 100 leri
    kaçırabiliyorsunuz.

Esas

sinir yok sakin olmak lazim

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,614

Exclamation

Nasil para kaybedilir?

Teknik analizi yanlis kullanarak. Su destek ten doner, burdan gelir surdan cikar gibi desteksiz yorumlar yaparak.

Kar kayagi (skiing) yaparken, kimler kolunu bacagini kirar biliyormusunuz?
    Kayagi cok iyi bildigini sananlar.

Sayfa 1/472 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •