Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 9 madde; 1 - 8 arası.

Konu: e-trader Garanti Bankası ipad uygulaması

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas e-trader Garanti Bankası ipad uygulaması

Garanti Bankası e-trader uygulaması ile tüm Bankacılık işlemlerinizi, borsa ve vob işlemlerinizi tek bir modülden yapabiliyorsunuz üstelik ipad ve Blackberry'deen yapılan işlemlere komisyon oranı binde 0.99

Modülün üzerinde bulunan menüye bastığımız zaman tüm kısayollara ulaşabiliyoruz. Özellikle trader'lar için hazırlanan modülde İMKB ve VOB işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, portföylerinizi izleyebilir ve emirlerinizi takib edebilirsiniz. Ayrıca kendinize ait izleme sayfasında endeksler, hisseler, döviz ve diğer emtiaları ekleyip çıkartabilirsiniz. Sayfanın altından geçen bant şu an çok bilgilendirici değil, ilerleyen versiyonlarda bu bandın kişiselleştirilmesi sağlanabilir.

Son olarak Yatırım Uzmanları ile online Chat yapılabildiğini eklemem gerek.

2. Esas

iphone için de bir e-trader uygulaması var. Fakat bazen kilitlenebiliyor ve teknik grafik desteği cok kötü. Geliştirilmesi lazım..

Esas

Garanti iphone4 etrader uygulaması ile 2 seansın tamamını izlemek için günlük kaç kb ya da mb a ihtiyacımız var ?
    Saygılar...

Duhul
    Jun 2012
    İkamet
    Bilgisayarın başı...
    Gönderi
    912

Esas

ipad için e-trader kullanan varsa yardımcı olabilir mi? özelleştirilebilir sayfalar var ya mesela tek ekranda 6 sayfa. orda 1 sayfa derinlik 1 sayfa senet listesi 1 sayfa alım satım penceresi şekline getirilebiliniyor mu?

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    BODRUM GÜMÜŞLÜK
    Gönderi
    866

Esas

Bu uygulamayı hangi TABLET ile kullanabilirim..?

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    BODRUM GÜMÜŞLÜK
    Gönderi
    866

Esas

"Bu uygulamayı hangi TABLET ile kullanabilirim..?" demiştim...Gittiğim tüm mağazalar da e-traderi açan bir TABLET bulamadım....

Esas

Alıntı Originally Posted by objektivist Yazıyı Oku
    "Bu uygulamayı hangi TABLET ile kullanabilirim..?" demiştim...Gittiğim tüm mağazalar da e-traderi açan bir TABLET bulamadım....
    androidli cep tel varsa google play store dan cep telefonuna indir tabletle uğraşma

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •