Sayfa 2/257 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2053 madde; 9 - 16 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tekirdağ, Bakırköy
    Gönderi
    2,673

Esas

Alıntı Originally Posted by doktor54 Yazıyı Oku
    Öyleyse komple uzak durmak lazım.
    tercih meselesi... güzel hareketlerden kasıt her yöne olması muhtemel hareket bunlar... valla onca dandik firmayı alanlar, bu firmayı da alırlar... ama yaprak gibi savrulmayı göze alacaklar...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by cetvel Yazıyı Oku
    tercih meselesi... güzel hareketlerden kasıt her yöne olması muhtemel hareket bunlar... valla onca dandik firmayı alanlar, bu firmayı da alırlar... ama yaprak gibi savrulmayı göze alacaklar...
    Hangisi daha iyi bilemiyorum. Bazı borsayla yeni tanışan patronların şirketlerini spekler savuruyor, bazı borsanın gediklisi patronların şirketlerini ise patronları. Yani öyle gün geliyorki gelişmeler sonucunda bu patron harbiden safmış bizden önce patronu söğüşlemişler diyorum, bazende bir bakıyorum çakallara yem oluyormuşuz haberimiz yokmuş diyorum. Özellikle bu büyüklükte firmaların arzlarına bir kural koymak lazım. Taahhütnamelerle olmuyor çünkü. Sonra biz hapı yutunca günlük 10bin cirosu olan şirketten medet ummak zorunda kalıyoruz.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Borsaya besi çiftliği geliyor

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,879
    Blog Yazıları
    3

Esas

Alıntı Originally Posted by Registeredtr Yazıyı Oku
    Vizyonu ve misyonu yapım asamasında olan bir firmaya ben girmem.
    hiç güleceğim yoktu...sadece vizyon ve misyonu değil sayfanın yarısı yapım aşamasında tüm sütçüler kan ağlarken pekde mantıklı gelmedi banada...tablo aşağıda ama bu demek değil kağıt çıkar zarar ettirir...alır 5 tavan 3 taban o tür hareketler olabilir...

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,317

Esas

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hiç güleceğim yoktu...sadece vizyon ve misyonu değil sayfanın yarısı yapım aşamasında

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    °¦¤Kª¥Ïpk€ÑTL臘°
    Gönderi
    594

Esas

Falco Götz, Benjamin Toshack vs. gibi isimleri o yana bu yana çeken güzide memleketimin güzide insanlarının karşısına YAPRK adıyla çıkıp, borsaya girmesi bana pek makul bir seçimmiş gibi gelmedi.

dünya06 Guest

Esas

toplam kaç tane senet piyasaya sürülecek? ne zaman arz gercekleştiriliyor ?

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,151
    Blog Yazıları
    9

Esas

Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin mevcut sermayesini temsil eden 6.000.000 TL nominal değerli payları ile artırılacak sermayeyi temsil eden 1.100.000 TL nominal değerli paylarının tamamı Kurul kaydına alındı. Hisseler Ziraat Yatırım tarafından 6 liradan halka arz edilecek.

Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret AŞ 04.04.2011 Halka arz sonrası Şirket sermayesi:7.100.000 TL Halka açılma oranı: %26
    http://www.imkb.gov.tr/initialpublic...plication.aspx

Sayfa 2/257 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •