Sayfa 3/257 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2053 madde; 17 - 24 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    GİRESUN
    Gönderi
    320

Esas

bu sütçü bana pek uzun vadeli yatırım yapılabilecek gibi gelmedi. yok yem fiyatları, yok şap yok deli dana hastalığı, yok hava koşullarının kötü gitmesi, yok ineklerin sendikal hakları vs vs. bir sürü risk var. üretim belli arttırabileği yer belli sütçülükle.
    belki yeni hisse gazı olur olsa olsa

ytd...

Esas

Sadece süt değil, besicilik de mevcut.
    Senede bir de et bayramımız var...

Saygılarımla...

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    FB CUMHURİYETİ
    Gönderi
    4,005

Esas

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hiç güleceğim yoktu...sadece vizyon ve misyonu değil sayfanın yarısı yapım aşamasında tüm sütçüler kan ağlarken pekde mantıklı gelmedi banada...tablo aşağıda ama bu demek değil kağıt çıkar zarar ettirir...alır 5 tavan 3 taban o tür hareketler olabilir...

Bu tablo her şeyi anlatmış.................?????

Ky nin korunması için bir şirket daha,ileri de derler efendim iyi araştırıp/soruşturup öyle alsalardı....Eh spk mız ve imkb mız iyi araştırmıştır sağlam görünüyor bu TABLOYA göre,ne diyelim.....Yakın zaman da lio yağ örneği geldi birden aklıma....Hayırlısı olsun yatırımcısına......

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    13.CUMA
    Gönderi
    3,458

Esas

bugüne kadar birçok speği besledik.şimdide hayvanları mı besleyeceğiz.bunlar alışmıştır inek sağmaya.aman dikkat edelim.

Esas

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku

Bu tabloya bir de tersten bakarsak nasıl olur acaba. Mesela şu anda süt fiyatları 2004 e göre aynı . Acaba 2004 te çok mu pahalı içmişiz sütü diyesim de geliyor hani..

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    El-Ücra
    Gönderi
    2,232

Esas

Bence çok acemi bir firma netten baktım sitelerine, siteleri bile bakkal dükkanının hesap defteri gibi çok makul gelmedi...

Esas

İncelemek ,birazda bilgi toplamak gerekli.Önyargılı olmamak gerekli, neticede temel gıda üreticisi bu çok önemli.

Kobi düzeyinde olmasıda bana büyüme potansiyeli varmış gibi geliyor, fakat mali tablosu ve borçluluğu benim için temel göstergedir.Detaylı inceleyip buradan finansal verileriyle ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,879
    Blog Yazıları
    3

Esas

linkteki haberi mutlaka okuyun....

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/17683407.asp?gid=381

Sayfa 3/257 İlkİlk 123451353103 ... SonSon