Sayfa 3/565 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4519 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Bende 2.83 den almıştım 2.78 e geriledi sonra derse gittim geldim tavan olmuş..Hakkımızda hayırlısı olsun..

Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    valla ben de dayanamadım ikinci seans 2.71' e değdiği sırada yetişemedim 2.77'e nasip oldu alımım.. şükür tavan kapattı.. tekstil bu kağıtta ne hacimle var bilmiyorum bakmadım ama tekstilin kuruğuna takılmışssak yol alırız.. Amaaaaaaa tekstilin bir kağıttan çıkışı da bir o kadar sert oluyor çok can yakıyor.. inşallah 1-2 seans sonra içine etmezler (eğer burada hatırı saylı lotları varsa)..... kimin elinde ne varmış bir araştıralım bakalım..

cca Guest

Esas

uçacak kaçacak demeye gerek yok

büyükler oyunu oynar , bizlerde piyonuz . onlar ne derse o olur

helede yeni açılan kağıtlar büyük rizikodur

örneğin ceması açıldıgında 2.30 dan alıp 2.10 dan sattım . sonra 1.70 lere falan geldi sevindim az zarar yazdım diye ama sonra cemas 18.00 oldu

BÜYÜKLER NE DERSE O OLUR

3. Esas

Alıntı Originally Posted by cca Yazıyı Oku
    uçacak kaçacak demeye gerek yok

büyükler oyunu oynar , bizlerde piyonuz . onlar ne derse o olur

helede yeni açılan kağıtlar büyük rizikodur

örneğin ceması açıldıgında 2.30 dan alıp 2.10 dan sattım . sonra 1.70 lere falan geldi sevindim az zarar yazdım diye ama sonra cemas 18.00 oldu

BÜYÜKLER NE DERSE O OLUR
    uçacak kaçacak dememişsin ama uçacağını ima etmişsin.....uçmaması için bir sebep var mı?...patron zamanında brovayı uçurmuş....borsanın 1 numaralı speği tekstil halka arzdan hisse almış....insanın aklına çeşitli senaryolar gelmiyor değil....tam bir spek kağıdı olacağını kafadan belli etmiyor mu? ben uçacak demiyorum ama bütün şartlar oluşmuş durumda......yarın endeksimiz amerika dan etkilenip muhtemelen %2 civarı düşecektir....bu düşüşte kapanışı artı olursa kopmaya daha doğrusu 10 lu rakamlara gideceğine inanıyorum...ytd...saygılar.........

cca Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by çukutlu2929 Yazıyı Oku
    uçacak kaçacak dememişsin ama uçacağını ima etmişsin.....uçmaması için bir sebep var mı?...patron zamanında brovayı uçurmuş....borsanın 1 numaralı speği tekstil halka arzdan hisse almış....insanın aklına çeşitli senaryolar gelmiyor değil....tam bir spek kağıdı olacağını kafadan belli etmiyor mu? ben uçacak demiyorum ama bütün şartlar oluşmuş durumda......yarın endeksimiz amerika dan etkilenip muhtemelen %2 civarı düşecektir....bu düşüşte kapanışı artı olursa kopmaya daha doğrusu 10 lu rakamlara gideceğine inanıyorum...ytd...saygılar.........
    aslında ima etmedim.

yükselecek beklerken düşebilir
    düşecek derken yüksebilir.
    onu ima ettim

ama inşallah yükselir

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    İZMİR,TARNÓW TÜRKİYE-POLSKA
    Gönderi
    3,046

Esas

zaten dostlar, bu kağıdı götüreceklerse, endeks de dinlemez bu adamlar.. hateksi sadece örnek olarak veriyorum yoksa yanlış anlaşılmasın onun gibi olacak demiyorum.. hateks borsa artı yapmışken çıktı, baktık ertesi gün borsa düştü bu yine artıda derken 8 olmuş.. sonra oraya yazdım adamlar buradan verirse sakat olur çok kişi için diye.. ama baktım oradan soluksuz 12.00 sonra biraz yatay sonrası yine yukarı malum.. ama daha önceki yazılarımda da belirttim.. hateksde durum farklıydı.. adamlar ky nin arzda istediği lotun sadece %10 unu vermişlerdi.. geriye kalan bütün mallar kendilerinde olduğu için hiçbir şekilde aşağı vermeden götürdüler.. bunu sadece ''' çıkarmak isterlerse her koşulda her endekste çıkarırlar''' demek için yazdım.. yoksa yeni hateks olacak diye değil..tahta yapıcının niyeti varsa zaten yarın gün sonu itibariyle niyetini belli eder.. hepimizin dediği gibi hakkımızda hayırlısı..

Esas

Dün tavanda ne kadar lot kaldı.Birde halka arz sırasında katılan arkadaşımız oldumu.Talep edilen miktarı herkese verdilermi.Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Bugün almayı düşünüyorum. ytd

cca Guest

Esas

günaydın dagi ci arkadaşlar

açılışta 2.84 e kadar çektiler sonra tekrar kafasını yukarı kaldırmış gözüküyor

cca Guest

Esas

benden başka kimse yok galiba

nakış gibi işlediler kağıdı resmen

2.96 açılış
    ufak bir salınım ile 2.85 e kadar düştü

sonra oradan aralıksız 3.11 tavana kadar topladılar

sonra tavandan 3.03 e kadar tekrar saldılar.Biraz dökülenleride topladılar
    sonra ordan tekrar tavana dönüp 3.11 e ne kadar ne yok aldılar

ve mutlu son tavan

işlem süresi : 20 dakika

Sayfa 3/565 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon