Sayfa 565/565 İlkİlk ... 65465515555563564565
Arama sonucu : 4519 madde; 4,513 - 4,519 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Temennimiz 1.50 yapması bakalım ne zaman olacak

Esas

Yakında bu Topik şenlenir. Demedi demeyin

3. Esas

1.37den vermeyerek hata ettim. Bir daha oraları ne zaman görür Allah bilir

Esas

Geçen yıl bugün DAGI 1.88 iken daghl 1.08 imiş. yine geçen yıl 2.80 leri gören hisse bugün 1.26 dan güne başlayacak, olan hisseyi tekniğe göre almıştım. uzun zaman sonra bir hissede zarar ederek çıkmak zorunda kaldım. başka bir hisede buluşmak umuduyla hoşcakalın. ytd.

5. Esas

Günaydın,
    Bu şirket birleşmeleri devralmaları aklıma geldi iki grup şirketi borsada kote olunca.
    Örnek hikaye şu ANELT ve ANELE; Anele'de hep fiyatı düşük tuttular ve bu arada Anelt operasyon gördü 1,50 den 4,20 hareketi yaptı ve bu son hareketi oldu az da olsa patron satışları oldu sonra sert geri çekilmeler ve ucuz algısı ile 1 liranın üzerinde sürekli malı teslim ettiler. Sonra 0,50 seviyeleri derken diplerde olan Anelt'in Anele tarafından külü ile satın alınıp birleştirilmesi haberi geldi. 2 - 1,5 -1 liradan borsada satılan anelt hisseslerini anele ucuz fiyattan kapama işi idi bu.
    Aynı senaryo burada olur mu bilmiyorum ama aklıma gelen bu oldu. Mesele burada şu ; dagi bu operasyonu yukarı doğru yaptı mı yapmadı mı ?
    Açıkçası endişelerim oluştu ve hisseyi alalı 2 gün oldu 1,28 den ve derin düşünceler...
    Hata mı ettik yoksa iyi bir iş mi ....

Bu senaryoyu devre dışı bırakıp
    Diğer taraftan bakıyorum şirket resmen çöpsüz üzüm. Borç oranı çok iyi ki bu oran bistte sayılı şirkette var hatta yok denecek kadar az. Tamam kâr edememiş bu sene ama zaten 2,80- 1,26 fiyatlaması bunun için değil mi ,, yani fiyatlama yapılmış. 1,33 üzerinde çok olumlu ama üzerine atmadan alım yapmış olmak biraz endişelendiriyor.
    Bir de şu var 3 gün önceki sert yukarı hareket hacmi ile sonraki düşüş hacmini kıyaslıyorum çok fark var. Hacimsiz geri geldi.
    1,26 aşağısını fazla ihlal ederse stop olurum diye düşünüyorum.
    Hayırlısı ..
    Herkese bol kazanç.

6. Esas

Ve o yüzden hepsini 1,26 dan verdim az önce ,
    Kademe düştü tabi ben satınca ama tekrar kaldırdılar ,,
    En azından yastığa başımı rahat koyarım 2 kademe zarar önemli değil.
    Bol kazanç kalanlara...

Esas

Alıntı Originally Posted by kağıthissesi Yazıyı Oku
    Ve o yüzden hepsini 1,26 dan verdim az önce ,
    Kademe düştü tabi ben satınca ama tekrar kaldırdılar ,,
    En azından yastığa başımı rahat koyarım 2 kademe zarar önemli değil.
    Bol kazanç kalanlara...
    Bende hacime bakarak almıştım fakat vaktim ki spek benden daha zeki iki cambaz bir ipte oynamaz diye düşündüm ve ben dün verdim. Normal olarak DAGI, DAĞHL den daha yüksek olmalı ama nedense fiyatı düşük kaldı. DAGI 1.33 ü geçerse alırım. Ytd.

Sayfa 565/565 İlkİlk ... 65465515555563564565

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •