Sayfa 3/1007 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8054 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DYOBY Dyo Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Sn. dünya06,
    Grafikleri ve analizleri başarılı buluyorum ve teşekkür ediyorum.
    Teknik analizleriniz bende umut yaratmıştır, inşallah gerçekleşir, herkes kazanır da forumdaki stres biter. Şu an için teknikte bir bozulma yok sanırım değil mi?

Esas

s.a herkeze günaydın ortaklar.

Esas

marshal yine en çok kaybedenlerde ilk 3 de

Esas

aşagıdan toplama faaliyeti bugünde başladı ama birazdan yukarıdanda toplamaya başlar diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

dyoby da en çok kaybedenlerde ilk 10 da

6. Esas

Galiba bilançonun ne olacağı belli oldu ve milletin eline verdiler..

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,731

Esas

Alıntı Originally Posted by bakus5 Yazıyı Oku
    Genelde bilançonun açıklanacağı güne yakın 3-4 gün boyunca düşmeye başlar ve zarar açıklanır. Bilanço cuma günü açıklanacak ama şu an itibarı ile kesinlikle bellidir kaç TL zarar/kar açıklayacağı. Cuma günü sadece resmi olarak deklare edilir. Bilançoyu hazırlayan muhasebe/finans departmanından da illa ki bir yerlere haber uçurulur ki birileri ona göre alsın veya satsın diye. Biz de kurbanlık koyun gibi bekleriz cumayı.
    Senaryo buna uygun görünüyor ama bu defa dengeler değişebilir. İyi bir bilanço kağıda ilgiyi artıracaktır. Bekleyip görücez.

8. Esas

Kafaya takınca rüyanda bile onu görüyorsun Kapancak mı ? Kapanmayacak mı ? sanki bütün mesele bu...
    Marşhal da rallinin ikinci oluşan Gap ı kapandı birinci oluşana doğru acımasızca yol alıyor DYOBY nın asansöre binen gaddar speği Gap ı Gaptırmam dercesine aşağımı yukarımı butonuna basmakta bir türlü karar veremiyor
    Kararını ver zalim spek bak DYOTAYFA senin yüzünden birbirini ısırmaya başladı ''Ben demiştim zaten'' cilerle '' Siz demiştiniz zaten '' ciler kantarın topuzunu kaçırmak üzereler iş zıvanadan çıkmadan bir el atıver hadi göreyim seni..

Sayfa 3/1007 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •