Sayfa 2/705 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TRCAS Turcas Petrol

1. Esas

bende izledim seansı anlaşılmıcak şekilde kağıdı aşağı çekmeye çalıştılarr.4.25 den 4.22 ve oradan 4.15 gibi rakamlara.. bir oyun hissettim fakat ben kağıda hala çok güveniyorum.yakındır bence trend yapması, Kaan 20 arkadaşım gbi düşünüyorumm bu konuda

Esas

Bugün gene 4.20-25 aralığına girer diye düşünüyorum. Şirkete ben de çok güveniyorum, uzun vadeli bir kağıt o kesin ama kısa vadede de prim yapacağını düşünüyorum. Bilanço hala açıklanmadı...

Esas

KENDİ DÜŞÜNCEM ...günaydın arkadaşalr...malesef ofiste bir tane pc var ve ben kendi pc den giremiyorum..sanırım pc ıp sinden engelleniyorum başka nickler aldım ama kabul etmedi.bu nicki pc den denemek istemedim bundanda atılırsam kötü olacak...evet arkadaşlar trcas bende izledim ısrarla yükseliş direncin altına atma istekleri vardı fakat hacim yoğunluğu azdı...hissede 12-20 mayıs aralığında yükseliş gözüküyor.paniğe gerek yok..2-3 gün önce endex kırmızıya dönebilir demiştim..ve kademe kademe düşüyor..fakat trcas yükselecektir...gün içi işlemlere pek fazla önem vermeyelim..hissede hala yıllık aylık ve haftalık yükseliş devam etmekte..ben bu hafta sonu yine 4.30 üzerine çıkmasını umuyorum....zaten yükseliş evresinde 4.22 geri çekilme vardı dilerim aşağı düşmez demiştim ama düştü...satış için acele etmeyelim derim.hala 12-20 mayıs 5.00 üzeri hedef duruyor...analizi ters edecek bir durum yok....saat 9.30 trcas 4.15..11 mayıs...alyag için 1.21 üzeri alış yapın..1.21 üzeri gidecektir...ansgr.1.39-1.40 üzeri....grnyo bence alın derim....ama garanti iseyen 0.88 üzeri alım yapsın..eurom 1.28 direnc kırıldıal sat için ideal bir seviyede...alyağda mal toplanıyor.sürekli 1.20- 1.16 aralığında al sat zorlanıyor...bence bu hisselerin hepsi şuan alına bilir durumda..KANC2000

Esas

Arkadaşlar paniğe gerek yok.bütün bu satışları gün içinde tamamını toplaya bilirler..şuan trcasda alıcı ve satıcı yok...12-20 mayıs aralığını bekleyelim..bu tarihte bir hareket olacakkkkk....

Esas

Trcas da heycan dolu günler yaklaşıyor....az sabır...ve kararlılık bekliyorum..ben ofise gidiyor..sizi izleyiyor olacağım..mal satmamanız taraftarıyım....almak zor olabilir

Esas

neler oluyor bu trcas ta, alım satımlar hızlandı gibi, bilanço yolda heralde

Esas

Trcas i dogradilar

Esas

Endeksi de dogradilar bastabankalar olmak uzere.. Trcas da nasibini aldi bundan tabi..

Sayfa 2/705 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •