Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Foreks mobile

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    88

Esas Foreks mobile

İphone kullanıcılarının belki haberi vardır, bu uygulamayı kullanan arkadaşların düşüncelerini alabilir miyiz?

Esas

Çocuğunuz için ingilizce oyun ve etkinlik iphone uygulaması.
    Tamamen çocuklar tarafından çizilip seslendirilmiş. Dünyada bir ilk ve türkler tarafından yapıldı.

"Bubble and Pebble" olarak apple store dan indirebilirsiniz.
    Tamamen ücretsiz bir uygulama...

Esas

amaç cepten piyasa takibiyse bence en iyisi matrix mobile ..anlık işlem hateketleri derinlik verisi ilk beş kademe... dünya piyasaları anlık verileri.. takip ettiğiniz hisse için hatırlatıcıyı ayarla seçeneği, ayrıca hisse haberleri vs oldukça kullanışlı aylık ücreti 48 tl ..

Esas

Ben forex mobile kullanıyorum. Alarm tanımlıyorum takip ettigim hisslerin son işlem fiyatlari icin,, arkaplanda çalışıyor ve istediğim fiyata gelirse uyarı veriyor,.., gayet guZel...

Esas

Alıntı Originally Posted by bruglione Yazıyı Oku
    Ben forex mobile kullanıyorum. Alarm tanımlıyorum takip ettigim hisslerin son işlem fiyatlari icin,, arkaplanda çalışıyor ve istediğim fiyata gelirse uyarı veriyor,.., gayet guZel...
    evet bende foreks mobile uygulamasını kullanıyorum gayet hızlı

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Foreks mobile ile ücretsiz olarak anlık tek kademe derinlikli piyasa takibi yapabilirsiniz. Hatta basit indikatörleri ekleyip grafik de görebilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

Alıntı Originally Posted by thebaboli Yazıyı Oku
    Foreks mobile ile ücretsiz olarak anlık tek kademe derinlikli piyasa takibi yapabilirsiniz. Hatta basit indikatörleri ekleyip grafik de görebilirsiniz.
    sevgili dostum, tek kademe derinlikli nasıl takip edebiliyoruz? ben alış satış günlük düşük yüksek gibi bilgileri görebiliyorum ama derinlik göremiyorum.

Esas

Foreks Mobile ... çok iyidir tavsiye Ederim , hızlı ,, uygulamaya sahip olmak önemli değil , süreklilik ,aynı istikrarı sağlamak ve verimlilik önemlidir ,,,

daha önceleri ıs yatırım'ı denedim , bir süre sonra iyice bozuldu , kullanılamaz halde geldi ,,, yani yolda bırakıyor ,,,

Foreks Mobile .. Öyle değil , istikrarlı ... çok Memnunum

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •