Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Windows 8'in çıkış tarihi açıklandı

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    TÜRKİYE'm
    Gönderi
    1,357

Esas Windows 8'in çıkış tarihi açıklandı

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

Tokyo’da düzenlenen “Microsoft Developer Forum”da konuşan Ballmer, “Windows’un yeni versiyonu üzerinde çok çalıştıklarını” belirtti ve “Gelecek yıl piyasaya sürülecek yeni nesil Windows sistemlerinde birçok yenilik var…”ifadesini kullandı.

Ballmer, yeni Windows’un içerikleri hakkında açıklamada bulunmazken, Microsoft’un yatırım yapmayı öngördüğü bazı alanları açıkladı. Bu alanlardan bir tanesinin “doğal kullanınıcı ara yüzü” olduğunu belirten Ballmer, “dokunma ve konuşma gibi bilgisayarla karşılıklı etkileşimi geliştirmek istediklerini ve şirket olarak bilgisayarların kullanıcısını ve eylemlerini tanıyacak bir seviyeye getirmek istediklerini” ifade etti.

Esas

Windows 8 tanıtım videosu...

videoda Windows 8’in daha çok dokunmatik ekranlara yönelik özelliklerinden bahsediliyor
    ki bunların önemli bir kısmı Windows Phone 7 arayüzünde halihazırda kullanılıyor:
    Örneğin son güncellemelerden haberdar olduğunuz ve istediğiniz uygulamayı başlatabildiğiniz
    karelerden oluşan açılış ekranı. Tabi ki fare ve klavye desteği de unutulmamış bu sayede
    dokunmatik ekranı olmayan masaüstü ve dizüstü sistemlerde de Windows 8 kullanılabilecek.

Tanıtım videosunda uygulamalar arasında geçişler, uygulama boyutunun ayarlanması ve ileride
    çıkacak olan Internet Explorer 10’da internet gezintisi gibi şeyler yer alıyor.

Esas

Acaba Windows 8 çıkınca 7 Home Basic,Home Premium,Professional,Ultimate sürümlerini beleş yaparlar mı ki?
    Hiç olmazsa Home Premium'a yükseltseler...7 starter hiç çekilmiyor...

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    TÜRKİYE'm
    Gönderi
    1,357

Esas

Alıntı Originally Posted by MAKİNİST Yazıyı Oku
    Acaba Windows 8 çıkınca 7 Home Basic,Home Premium,Professional,Ultimate sürümlerini beleş yaparlar mı ki?
    Öyle bir şey mümkün değil,beleşe günahlarını bile vermez biliiiiiiiiiiiiiiiiiii gate.........

Esas

starter ile uğraşılır mı, XP SP3 bile ondan daha iyi,
    genellikle netbook'larda veriliyor ama özellikleri hasta ediyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku
    starter ile uğraşılır mı, XP SP3 bile ondan daha iyi,
    genellikle netbook'larda veriliyor ama özellikleri hasta ediyor.

Ne yapalım güzel kardeşim...Notebook aldık,içinde geldi...Mecburen kullanıyoruz...

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,394

Esas

ben hala daha vista kullanıyorum ne yazık ki....

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Forum demirbaşı
    Gönderi
    2,529
    Blog Yazıları
    15

Esas

Ben sana hediye edeyim Home Premium ya da Ultimate.
    Yazıcıoğlu'nda 3 TL'ye bulursun

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •