Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
Arama sonucu : 48 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Borsa Kitapları

Esas

Arkadaşlar satmak isteyen varsa benjamin graham'ın akıllı yatırımcı kitabını 150 tl ye alırım. email:[email protected]
    yeni veya eski olması önemli değil.

Esas

Alıntı Originally Posted by aserbet Yazıyı Oku
    Arkadaşlar satmak isteyen varsa benjamin graham'ın akıllı yatırımcı kitabını 150 tl ye alırım. email:[email protected]
    yeni veya eski olması önemli değil.
    Kitap bende var, isterseniz yarın gönderebilirim. E mail gönderdim.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Arkadaşlar, "Trend Takipçisi, Akıllı Yatırımcı, Kazanmayı Öğren" kitaplarını okumak istiyorum. Elinde olan kimse varsa yardımcı olabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

4. Esas

Arkadaşlar selamlar. "Warren buffett tarzı" kitabının pdf ini paylaşabilecek olan var mı okumaya ihtiyaç duyuyorum çok fazla... şimdiden teşekkür ediyorum

5. Esas

Sayfaların fotoğraflarını çekip koysanız da olabilir derlerim pdf olarak ben. Sadece 30 dakikanızı alır çekip cloud üzerinden paylaşmak ..

Esas

Herkese merhaba,

Finansal piyasalarda "cycle" analizleri konusunda kapsamlı bir çalışma yapmak üzereyim ve konuyu aşağıda belirttiğim dört ana başlığa ayırdım.

1. Elliott analizi
    2. Gann analizi
    3. Diğer harmonik analizler
    4. İntegral dönüşüm yöntemleri

Bu dört başlık altında, önerebileceğiniz kaynak kitapları öğrenmek isterdim. Ayrıca sınıflandırmam konusunda ilavelerinize/önerilerinize de çok memnun olurum.

Teşekkürler.

Esas

Benjamin Graham'ın Akıllı Yatırımcı kitabı pdf ini burada buldum.
    Yukarıda ismi geçen diğerleri veya popüler olanlarının pdf i varsa özelden veya buradan gönderebilir misiniz?

Esas sayın öğretmenim hiç öyle kitap okuyayım kazanayım hayallerin olmasın

kitaplarda anlatılanların yüzde 90'ı işi bilenlere göre abartı sayılabilir.ancak kitaplarda yazılanlar hep çıkar çıkmak zorundadır teknik analiz olarak

çünkü teknik analizde basit bir çizgi yoktur grafikler daima kendi aralarında harmonic olarak oynar.
    en dipten tavana bile 6 ayda giden grafik bile mutlak bir "Harmonic motion"a göre hareket eder.

ancak piyasada kazanmak için teknik bilmek yerine dünya gelişmelerini
    basitçe medyanın sunduğu haberin içeriğini değil aslında o haberin neden yapıldığını?

medya da sunulan resimleri grafiklerin içindeki mesajları dikkatlice analiz edersek hep kazanırız.

mesela 2008 krizi tv de izledim daha geçenlerde bir derginin kapağında yıllar önce çıkmış hatta 2000krizi vss.hepsi var.

şimdi 2018den bahsediliyor aynı dergide
    bu da ilgili video:https://www.youtube.com/watch?v=1KJPfHfQ28c

tv programının kayıtları internette olsa onlarıda paylaşırdım ancak düşmemiş nete henüz.

yani dünya da birileri birşeyleri önceden biliyor ona göre hareket ediyor..2018 de tüm dünya nın ortak bir ekonomik kriz yüzünden Para birimlerini TEK bir para birimine çevireceği şimdiden internete düştü..
    insanlar sormaz mı durduk yere böyle bir olay olsa sorar ne iş diye?
    o yüzden önce insanları korkut bezdir sonra bak bu sana iyi gelecek ilaç diye bilinç altlarına oyna ve ilacını koy masaya
    2018_=yeni dünya para birimi ilaç sanırım

2014-15 yılında çinliler ciddi anlamda dolar yerine altın aldı gizli olarak kara borsadan bunu bilen kaç kiişi vardır..
    çok ciddi şimdi amerika onlara bunun yaptrımını yani hesabını soracak bir ambargo koysunlar şimdi 2017 de çin mallarına bakın o zaman görün belki yeni savaş çin den çıkacak kimse bilmiyor

şimdiye kadar bildiği olaylar tanınan ünlü kahin nostradamus bile çin süper güç olarak dünyaya tehdit yağdıracak demekte
    bakın adamın 2017 kehanetleri:https://www.youtube.com/watch?v=7qm4tAIY9b0
    ve türkiye savaş a girecek deniliyor..
    https://www.youtube.com/watch?v=Q_a4d6grlAY
    hayırlısı bakalım borsa o yüzden 2018 sonuna kadar 30bin endeks altına bile inebilir..ateşle oynuyoruz.
    altın alıp kendimizi güvene bile alamıyoruz bu piyasada?
    yani bunlar o kitaplarda yazmaz çünkü o kitapları yazanların öğretilerini öğrenenler zaten piyasayı yönetiyor
    ve o öğretiler sayesinde birazda dünyayı yöneterek bizlerin cebindekileri alıyorlar daima
    ünlü bir doktorun dediği gibi Tıp dünyası bile ilaçlar yararlı mı zarar lı mı daha onu tartışıyor.
    bugun mesela eldeki tüm hisseleri boşlattık piyasa yüzde 1 arttı neden :çünkü birinin eline sattık onlarda yükseğe çekip bizden aldıpını satma peşinde.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •