Sayfa 1/305 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler A.Ş.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas GLBMD - Global Menkul Değerler A.Ş.

......................
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

Global Menkul’ün halka arzında fiyat aralığı 1.50-1.65 TL olarak belirlendi.

Şirketin piyasa değeri halka arz sonrası 60-66 milyon TL aralığında belirlenecek.

Global Menkul Değerler’in artırılacak sermayesini temsil eden 10 milyon TL nominal değerli paylar SPK Kurul kaydına alındı.

Halka arza Gedik Yatırım aracılık edecek.

Esas

Sermaye artırımı yöntemiyle yüzde 25’ini halka arz edecek olan Global Menkul Değerler, elde edilecek gelirle büyümesine hız kazandıracak.Türkiye’nin en büyük bağımsız aracı kurumlarından biri olan Global Menkul Değerler halka arza hazırlanıyor. Sektörde 80’e yakın kurumun halka arz işlemini gerçekleştiren Global Menkul Değerler, sermaye artırımı yöntemiyle yüzde 25’ini halka arz edecek. Global Menkul Değerler, 30 milyon TL olan sermayesini 40 milyon TL’ye çıkarmayı ve artırılan 10 milyon TL nominal payı halka arz etmeyi planlıyor. Halka arz gelirinin tamamı, şirket bünyesinde kalarak büyüme ve şirket faaliyetlerinin geliştirilmesi için kullanılacak.

Talep toplama tarihleri 22 – 23 Haziran 2011, hisse fiyatı 1.65 TL olarak belirlenirken, 27 Haziran 2011 tarihinde İMKB’de işlem görmeye başlaması hedefleniyor. Halka arzdan 16,5 milyon TL kaynak sağlaması amaçlanıyor.

Global Menkul Değerler, yurtdışındaki faaliyetlerini 2009 yılından bu yana New York’ta bulunan çözüm ortağıyla beraber sürdürüyor. Global Menkul Değerler, NYSE ve NASDAQ piyasalarında yerli yatırımcılara yönelik hisse alım-satım işlemlerine aracılık ediyor. Bugüne kadar 40’a yakın uluslararası ödül alan Global Menkul Değerler, 3 yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi Aracı Kurumu” seçildi.

Global Menkul Değerler, Türkiye’nin en fazla uluslararası ödül kazanan araştırma departmanına sahip olmasıyla da fark yapıyor.

4. Esas

Merhabalar,
    Global Menkul Değerler, Türkiye'de ki en karlı borsa aracı kuruluşlarından biri. Diğer aracı kurumlardan farklı olarak üst gelir grubundaki büyük portföy sahiplerine hitap ediyorlar. Ben bizzat müşterisiyim. Ota boka komisyon alıyorlar. Yıllar önce atlas yatırımın halka arzı sırasında kazaen bana bi yatırım hesabı açtılar halen kullanıyorum (yıllık 50 TL ye yakın hesap işletim ücreti var.) Yatırım yapılacak bir hisse olduğunu düşünüyorum çünki asıl olan piyasayı yaratmaktır Türkçesi abicim kar da etseniz zararda etseniz ben aldığım komisyona bakarım. alın satın imkb ye can verin solaganıyla çalışıyor firma.

Esas

sadece gedik yatırımmı veriyor

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    13.CUMA
    Gönderi
    3,458

Esas

ya bırakın bu işleri .bu şirketi yıllar önce halka arz etmişlerdi.kendileri çalıp kendilleri oynamışlardı.sürekli piyasa halka arz ettik derler yıllarca ky arz ederler.borsada paranızı çarçur edecek başka hissemi bulamadınız.aracı kuruma para mı bağlanır.sahibinin kim olduğunu iyi öğrenin.şahsi görüşüm kimseyi bağlamaz.

Esas

5000 lot ıstedım 872 lot gelmiş.sanırım 6 kataa yakın talep var.Hayırlısı olur inşallah.YTD

Esas

Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    5000 lot ıstedım 872 lot gelmiş.sanırım 6 kataa yakın talep var.Hayırlısı olur inşallah.YTD
    sormamda bir sakinca yoksa,hangi fiyattan istemistiniz?

Sayfa 1/305 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •