Sayfa 1/7 123 ... SonSon
Arama sonucu : 51 madde; 1 - 8 arası.

Konu: kar zarar hesaplama programı

Esas kar zarar hesaplama programı

böyle bir prog var mı bilmiyorum aslında bana lazım olan çok basit birşey mesela başlangıçtan bugüne aldığım sattığım senetlerden elde ettiğim kar-zarar ve ödediğim komisyon tutarlar. excel de yazmaya üşendim. muhtemelen aramızda daha önce benzer bir tabloyu hazırlamış kullanlar vardır diye düşündüm. var ise excel sayfasını buraya yüklesinler herkes faydalansın, şimdiden çok teşekkürler...

Esas

hakikaten yok mu yahu şimdi bedelsiziydi, temettüsüydü formül yaz dur işin yoksa. exceli iyi bilen biri olsaydı aramızda onun için çocuk oyuncağı aslında ama benim için hakikaten zulum yaw iki saat aç help e bak o nasıldı bu nasıldı zor vesselam...

Esas

hadi usenme turis omer sen yap bizde faydalanak
    elinde olan varsa iyi olurdu ama yagrina kadar bekle istesen

4. Esas

kimsede yok mu yaww.... ??? bu programm.....???/

Esas

daha icat edilmemiş mi yoksa niş bir pazar mı bulduk?

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    GeMicİ ekolünün simgelerinden
    Gönderi
    6,177

Esas

exel de yapılır hatta vardı sanırım ama cok eskılerden vardı sımdı bulunacak gibi degil yanı...birsey yok exel bilen varsa formulleri yazsın abılerım ablalarım sermaye hesaplama formulu bende var verebilrim...

7. Esas

Alıntı Originally Posted by Detay
    exel de yapılır hatta vardı sanırım ama cok eskılerden vardı sımdı bulunacak gibi degil yanı...birsey yok exel bilen varsa formulleri yazsın abılerım ablalarım sermaye hesaplama formulu bende var verebilrim...
    ver gitsin... ne kapsak kardir

Esas

yok olmuyo. ben denedim illa 31.12 yi beklemek lazım benim mantıkla kar mı ettik zarar mı ettik diye görmek için. yani muhasebe kaydı tutmak lazım. o da bayar be kim kasacak o kadar kalem için tek tek hesabı , tabloyu. bi de baya bi hantal ve yannışlık oluyo sermaye temettu ve elde edilen karla yeniden hisse alıp portföyde o anki değerini girince kontrolden çıkıyor.
    üşenmedim denedim BOZOK benim exel buraya kadar. benden pas....
    daha kolay bi yolu olmalı

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •