Sayfa 2/542 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4329 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ERICO Ericom Telekom ve Enerji Tek. A.Ş.

Esas

1,5 aydır bekliyoruz artık hareket yapacaksan
    yap yeter artık

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

uzun vade için al unut kağıdı bu tip kağıtlar..Hemen bir hareket beklememek lazım..

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

Alıntı Originally Posted by BUHARA Yazıyı Oku
    uzun vade için al unut kağıdı bu tip kağıtlar..Hemen bir hareket beklememek lazım..
    Bu hareketin başlangıcı ve de kapağı olur inşallah..Aort. 3.45 yarın tavan bu nedenle 3.80..Yarın 4 üzeri atarsa sonraki günlerde ilk hedef 4.20 direnci olacaktır..
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    776

Esas

teknik analizde kağıdın 4.50 lira seviyelerine kadar yükseliş potansiyelini görebilen var mı? ben bu eric ' te bi ışık görüyorum.. şirket turkcell ile işbirliği içinde sağlam bir gidiişatının olacağını düşünüyorum.. türkiye ' de 2001 yılında kurulan şirket sürekli yükselen bir istikamet çizdiğine inanıyorum..

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

Global piyasalar etkisinde çalkalanmalar devam ediyor...erıco-suan teknik olarak beklenebılecek gorunumde.,bugun3.34 noktasında cıft dıb tepkısı bularak ters obo gorunumu ıle kapattı.,ptesı yukarı calısmaga baslamalıdır dıye dusundursede bu yıne global etkılesıme baglı dıyelım.,sayet bu noktadan ters obo baslatamaması durumund bıraz altta 2. bır cıf dıb noktası mevcut 3.20tl tekabul etmekte.hayırlısı diyelim...

Esas

hiç bişey olmaz bu hisseden

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

bu hissede fazla ky kalmadı..şirket güven kazanmak için kağıda sahip çıktığını göstermeli...

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

Alıntı Originally Posted by BUHARA Yazıyı Oku
    bu hissede fazla ky kalmadı..şirket güven kazanmak için kağıda sahip çıktığını göstermeli...
    evet işte böyle devamı gelmeli..

Sayfa 2/542 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •