Sayfa 3/654 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5227 madde; 17 - 24 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Esas

diger sirketlerine bakın forumlara insanların ne hale geldigine referans olur sizlere ilk goz agrısıymıs balonun adı da hazır zaten gozu cıksın batık sirket kendi alır satar hic bir aklı olan yatırım kıurumu buna yatırım yapmaz ky yolacak

Esas

Bu hisseye para bağlayacak olanın aklına şaşarım.Helalinden 25 kuruş veririm hisse başına.Gerçi burası borsa , kim kime ***sa ; bakmışsınız bir solukta 5 TL olmuş.Herşey nasip kısmet , biraz da Galip Ağa'nın vicdanına kalmış.

Esas

bu hisseden alacaklar sonradan forumlara gidip ağlamasın.bencede ilk bir kaç gün kağıdı cıkaracak sonra kağıdı ky nın eline verip senelerce bekletecek.ben bunlardan az mı cektim.eskiden vanet den % 30 zarar ettim şimdide metroda olanlar %60 zararda .

Esas

neden galip alım satım yapamasın ? gelişen işletmeler piyasasında öyle bir kural mı var?

Alıntı Originally Posted by ambitious Yazıyı Oku
    gip de işlem görecek yani galip alım satım yapamayacak ve gip sözleşmesi imzalamayan hiç bir yatırımcı bu hisse senetlerini alamayacak gip pazarı iyi kazandırabilecek potansiyele sahip ama galip'in ne yapacağı belli olmaz

Esas

Alıntı Originally Posted by aslan83 Yazıyı Oku
    neden galip alım satım yapamasın ? gelişen işletmeler piyasasında öyle bir kural mı var?
    evet gip'de öyle bir kural var şirket sahibi alım satım yapamıyor berkosan yalıtım mehmet aldıkaçtı örneği duruyo önümüzde ben gip sözleşmesi imzalayıp gip piyasasında işlem yapıyorum öyle die okumuştum ama iyice araştırıp tekrar yazarım .....

Esas

evet. vanet alabilmek için şubeye gidip bir form imzalamak lazımmış

Garantiden emir vermeye çalıştım berkosan için,bu uyarıyı verdi

Emir vermekte olduğunuz hisse senedi GIP'te işlem görmektedir. İşlem yapmadan önce şubenize giderek GIP Risk Bildirim Formu'nu imzalamanız gerekir.

Esas

Alıntı Originally Posted by aslan83 Yazıyı Oku
    evet. vanet alabilmek için şubeye gidip bir form imzalamak lazımmış

Garantiden emir vermeye çalıştım berkosan için,bu uyarıyı verdi

Emir vermekte olduğunuz hisse senedi GIP'te işlem görmektedir. İşlem yapmadan önce şubenize giderek GIP Risk Bildirim Formu'nu imzalamanız gerekir.
    o sözleşmeyi imzalayana kadar brksn çoktan hareketini yapmişti il dişinda oldugum için aracı kurumuma hemen gidip imzalayamamiştim eğer vangd yi almayı düşünen varsa hisse sırası açilmadan gip forumunu imzalamalarını öneririm

Esas

Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    samsunlu dur
    iyi araştır aslen trabzonludur tipine bak zaten bağırıyor nereli olduğu samsun muş samsuna kurban olsun o şahıs

Sayfa 3/654 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •