Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 37 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Cep telefonu ile AL SAT yapma

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,481

Esas

iphone olmayan telefon hangi yazılım lazım bilen yokmu bu konuyu bir türlü anlamadım sadece al sat yapacağım derinlik felan istemez ona göre telefon alacağım (( yardım lütfen

Esas

Alıntı Originally Posted by vitamin Yazıyı Oku
    iphone olmayan telefon hangi yazılım lazım bilen yokmu bu konuyu bir türlü anlamadım sadece al sat yapacağım derinlik felan istemez ona göre telefon alacağım (( yardım lütfen

Android tabanli samsung vs daha iyi...isbnkasinin iscep uygulamasi kolay ve hizli..

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    GOZTEPE (TAM 35)
    Gönderi
    693

Esas

Samsung android tavsiye ederim galaxy

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,481

Esas

arkadaşlarr aracı kurum farkedermi bu iş için yapmak için ben yapıkrdi ve oyak yatırımı kullanıyorum

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,481

Esas

yapıkredi oyak yatırımı kullanan yokmu hiç forumda

Duhul
    May 2007
    İkamet
    ANKARA & FBC 1907
    Gönderi
    1,959

Esas

Alıntı Originally Posted by vitamin Yazıyı Oku
    arkadaşlarr aracı kurum farkedermi bu iş için yapmak için ben yapıkrdi ve oyak yatırımı kullanıyorum
    Bunu aracı kurumuna sor en iyisi,ancak diğer arkadaşların da dediği gibi birçok banka cepten al sat olanağı sunuyor.
    örnek;işbankası(işcep uygulaması),akbank(wap.akbank.com.tr) , öyle çok teferruatlı telefona da gerek yok ben 6300 la kullanıyorum her iki uygulamayı..

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,481

Esas

Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Bunu aracı kurumuna sor en iyisi,ancak diğer arkadaşların da dediği gibi birçok banka cepten al sat olanağı sunuyor.
    örnek;işbankası(işcep uygulaması),akbank(wap.akbank.com.tr) , öyle çok teferruatlı telefona da gerek yok ben 6300 la kullanıyorum her iki uygulamayı..
    tşkler usta cevap için sorayım bakalım

Esas

Android tabanlı cep telefonlarında anladığım kadarıyla online al sat ile ilgili bi program yok. Mesela iphone4 ile garanti e trader kullanılabiliyo ve anında al sat yapılabliyo lakin andridde böyle bi program yok (en azından garanti de yok). Siz sanırım wap tabanlı bi sistemle giriş yapıp al sat yapıyorsunuz dolayısıyla java destekli tüm cep telefonler ile alım satım yapılabilir marka modl farketmez.
    Saygılar...

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •