Sayfa 2/1014 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,879
    Blog Yazıları
    3

Esas

halka arzdan hisse almamak bana ders oldu...şirkete kötü demem ama şundan eminim hiç bir patron malını ucuza satmaz...son zamanda yapılan halka arzlara bakarsan hepsini tahta açıldıktan sonra daha ucuza alma imkanı oluyor buda muhtemelen öyle olıcak...birde imkb'de şu anda defter değerinin yarısından kasasındaki para kadar şirketin değeri olan bir çok şirket var...
    yatırım tavsiyesi değildir...

2. Esas

bu kağıt çok düşer.

Esas

Fiyat aralıklı halka arzlar her zaman risklidir.Bu halka arzda da bayağı aralık bırakmışlar.Ben 1000 lot alsam 9.00'dan kodaman alacak 100.000 lot 8.00'den.Olan yine ky olur.Halka arzdan sonra almak daha mantıklı gibi.Ytd..

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,650
    Blog Yazıları
    3

Esas

kiler-ittifk...birko...bunlara ne oldu ki adessa ya ne olacak ? arkadaşlar ...

Esas

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    halka arzdan hisse almamak bana ders oldu...şirkete kötü demem ama şundan eminim hiç bir patron malını ucuza satmaz...son zamanda yapılan halka arzlara bakarsan hepsini tahta açıldıktan sonra daha ucuza alma imkanı oluyor buda muhtemelen öyle olıcak...birde imkb'de şu anda defter değerinin yarısından kasasındaki para kadar şirketin değeri olan bir çok şirket var...
    yatırım tavsiyesi değildir...
    kesinlikle önce güzel gazlama sonra sazanları avlama... en iyisi arzdan sonra girmek...

Esas

fiyat aralığı 1 liralar olsaydı girilirdi. 9 lira 10 lira mümkündeyil 1 e 100 kazanacağımı bilsem girmem...

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    kars-ankara
    Gönderi
    548

Esas

adese ve 10 tl. oyle mi?
    bu rakama bu hisseye girmek cesaret ister ...
    ben almayayım..

Esas

deprem bu halka arzı ne kadar vuracak

Sayfa 2/1014 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •