Sayfa 995/995 İlkİlk ... 495895945985993994995
Arama sonucu : 7958 madde; 7,953 - 7,958 arası.

Konu: KNFRT Konfrut Gıda

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    ÖDEMİŞ
    Gönderi
    2,073

Esas

Amacım mal satmak değil konsolide gelsin 20 sen vericem borç yok kasada para var sermaye az kar her sene var daha ne olucak elbet bu at koşuyu tamamlıcak

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Amacım mal satmak değil konsolide gelsin 20 sen vericem borç yok kasada para var sermaye az kar her sene var daha ne olucak elbet bu at koşuyu tamamlıcak

bunu oda biliyor ,hepsi benim olsun istiyor.

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    ÖDEMİŞ
    Gönderi
    2,073

Esas

6 sene evvel 11/14arasında dolanıyordu yıllar geçti Özkaynak büyüdü banka borçları sıfırlandı maliyet düşürücü yatırımlar tamamlandı her sene sermayesı kadar bazı yıllar bu oran 1'5 çıkıyor kar yazıyo biz Hale'n o büyük hareketli bekliyoruz

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,765

Esas

Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    6 sene evvel 11/14arasında dolanıyordu yıllar geçti Özkaynak büyüdü banka borçları sıfırlandı maliyet düşürücü yatırımlar tamamlandı her sene sermayesı kadar bazı yıllar bu oran 1'5 çıkıyor kar yazıyo biz Hale'n o büyük hareketli bekliyoruz

Bistte bunca zarar yazan, borç batağındaki şirketler primlenirken, bunun gibi borçsuz, sermayesinin katından fazla kar eden şirkete yapılacak değil bugünkü hareket, ama demekki algıya oynuyor birileri. Normal şartllarda bu fiyatlarda olmamalıydı, ama temel veriler, zamanla hedefine ulaştırır.
    Öyle düşürerek toplayabildiler mi acaba.

Esas

2015 te almistim ayni dusunceyle ancak gecen iki yilda aldigim fiyatlari bir daha gormedi. Hep mantik yurutuldu ama sonuc ortada.Yine eksi kapatti. Baslangicta olumlu bakmaya calisiyorsunuz umudunuzu kaybetmiyorsunuz bir yildan sonra ise hisseden olumsuz her sey bekliyorsunuz. Bunlari ben yasadim umarim sizler hissenin ralli donemine denk gelmissinizdir de ayni seyleri yasamazsiniz. Yatirim tavsiyesi degildir.

6. Esas

Konsolide gelince 2 tavan çeker diyorum geçen sene de geçici kötü konsilinde iyi gelmişti kons ne zaman gelecek bilen varmı????
    Ytd değildir

Sayfa 995/995 İlkİlk ... 495895945985993994995

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •