Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
Arama sonucu : 94 madde; 89 - 94 arası.

Konu: Sibirya - Novy Urengoy

Esas

rus kadınlarının bakımlı oldukları bir gerçek ancak sivri topuklu ayakkabıyı tercih etmelerinin sebebi süslü olmalarının yanısıra sivri topukların kara iyi tutunması gibi geldi..
    parmak donmasına engel olabilecek isıtıcılı ince eldiven yok mu acaba hani rahat foto çekmeye imkan sağlayan??

kolaylıklar dilerim..TR den sevgiler..
     Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku
    Bayanların şık görünmesine karşı değilim ama bu havada tercih edilecek bir ayakkabı değil.
    Ayağımda -40 derecelik özel botlar var, buna rağmen birkaç kez düştüm

Esas

aynen..fotoları görünce sıcacık evde üşüme geldi ..bi kahve yapayım da içim ısınsın..
     Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Ben izlerken bile üşümek ötesi oldum...

Paylaşım için tşkler....

Esas

16 Mayıs 2013, Dışarı da kar fırtınası var, göz gözü görmüyor, yollar kardan kayboldu.
    manzara inanılmaz, size yaptığımız tren garı projesinden bir kare gönderiyorum...

Duhul
    Aug 2004
    İkamet
    antalya
    Gönderi
    5,186

Esas

daha yeni gordum sn erasure,2006 -2010 arasi orada calistim,-50 nin ustunu gormedim

Esas

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    daha yeni gordum sn erasure,2006 -2010 arasi orada calistim,-50 nin ustunu gormedim
    Ben gördüm, inanılmaz bir soğuk, zaten siz -50'ye geldiğinize göre bunun ne demek olduğunu biliyorsunuzdur

Kendi adıma -55'e kadar geldim, çift şapka, özel ayakkabılarım, çift eldiven ile gayet güzel oluyor.
    Ama hiç unutmam, bir gün şantiye kampındaki kalorifer sisteminin motoru yanmıştı ve moskova'dan gelmesi gerekiyordu.
    Moskova ise 4500 km uzaklıkta, elbette kış şartlarında bunun sipariş edilmesi, gelmesi 3-4 gün buluyordu.

Hayatımda ilk kez, -50'de buz gibi bir odada uyumak zorunda kalmıştım. Üst üste ne kadar giydiğimi anlatmıyorum

Ama buna rağmen soğuğu seviyorum. Bilerek gittim ve tekrar fırsat çıktığında yeniden gitmek isterim.
    Benim kimsenin gitmediği yerlere, zor yerlere gitmek gibi bir alışkanlığım var. Kimsenin çalışmadığı yerlerde çalışmayı seviyorum.
    Urengoy'da oksijenin az olduğunu sanırım daha önce yazmıştım. Sigara içen, astım sorunu olan vb sağlık sorunu olanlar
    kesinlikle gitmesinler. Bu durumda olup bize çalışmaya gelen ve 3 gün içinde Türkiye'ye dönen onlarca insan hatırlıyorum.

Size oralardan bir soğuk manzara karesi daha göndereyim.
    Bu kareyi Khanty'lerin pazarından çekmiştim, geyik eti ve kızaklar, her ikisi de bolca vardı.

Esas

resimler hep ölmüş. keşke görevbilseydik. orda mısınız hala?

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •