Sayfa 1/775 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6196 madde; 1 - 8 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas NIBAS - Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sermayesini 22 milyon TL’den 27 milyon TL’ye yükselterek 5 milyon TL’sini halka arz edecek olan Niğbaş Niğde Beton’un halka arz fiyatı belli oldu.

SPK’nın Haftalık Bülteni’nde yer alan bilgilere göre, Niğbaş Niğde Beton hisseleri halka arzda 2.04 TL’den satılacak. Böylece şirket arzdan yaklaşık 10 milyon TL’lik gelir elde edecek.

Esas

Hayırlısı olsun.

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,792

Esas

ISYHO-Işıklar Yatırım Holding
    MTEKS-Işıklar Enerji
    UCAK-Usaş
    CEMAS-Çemaş Döküm
    NIBAS-Niğbaş Beton

Işıklar, Galip Öztürk (Metro), Mustafa Şahin (EURO), İhlaslar, K. Engin Yeşil, İMKB nin yarısına sahip oldular
    Sabancı ve Koç Hodingten daha fazla şirketleri olacak nerdeyse

Saygılar

Esas

Alıntı Originally Posted by kelaynak Yazıyı Oku
    ISYHO-Işıklar Yatırım Holding
    MTEKS-Işıklar Enerji
    UCAK-Usaş
    CEMAS-Çemaş Döküm
    NIBAS-Niğbaş Beton

Işıklar, Galip Öztürk (Metro), Mustafa Şahin (EURO), İhlaslar, K. Engin Yeşil, İMKB nin yarısına sahip oldular
    Sabancı ve Koç Hodingten daha fazla şirketleri olacak nerdeyse

Saygılar

kesinlikle bulaşılmaması gereken hisseler diye düşünüyorum adamlar aynı oyunu yapıyor biz ise hala uyanamıyoruz .Mepet borsaya açılacağı zaman avgyo 1,20 lerden 1,60 lara çıktı sonra malum patron ordan aldığı karlarla mepeti yükseltti sonra kucağı bıraktı ardından avgyo yükseltti sonra tekrar kucağa,şimdi ucak hissesinde yapılan son yükselişlerle mepet avgyoda dönen oyunlar benzer. bence niğbaşa hazırlıklar yapılıyor adamların üretimle karla temmettü ile işleri yok borsaya açıyor dandik şirketlerini al gülüm ver gülüm gelsin karlar kim uğraşacak şirketle,karla,faaliyetle onun için böyle şirketler hap aynı noktalarda operasyon yer dururlar naçızane tavsiyem uzak durun tabi karar sizin ama aldığınız riski değmez ytd

Esas

sistem çok basit dandik şirketleri aracı kurumlara 1 milyon lira vererek arz ediyorsunuz, tabiki hisse değerlemeleri en kötü şirketi 2-3 lira yapıyorlar ki ky alabilsin katılabilsin, piyasaya veriyorlar, ardından şişiriyorlar sonra esas halka arz başlıyor, böylece şirket ve patron arzdan 1 e 5 kat kazanabiliyor varsın şirket üretim yapmasın önemli değil, zaten arzda 5 yıllık kar sağlanmış oluyor sorumlu kim derseniz, sokaktaki sütçüyü,manavı, kasabı arz edilmesine izin verenler de sonuçta arz ve talep meselesi, ky çoğuda ben hatek girdim deli para kazandım diyebiliyor böylede bir kerede voleyi vuranlar da var elbet, ama çoğunluk yandım diyenlerden

Hiçbir zaman arzdan mal almadım, almak gibi bir düşüncemde olmadı o yüzden cemaş örneği var elimizde alacak olanlar riskin her yönüyle alarak giriyorlardır, karar alan kişi içindir...
    Alana satana, tutana, hayırlı olsun ....

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    kırşehir
    Gönderi
    184

Esas

bunuda çemaş gibi halka arz edip ordam aşağı sonrada kalmışsın 16-17 olmuş ondan sonra bekleki birdaha o seviyeleri görsün

Esas

Bilanço olarak fenabir kağıt değil. Sadece şu var şirketin kendi faaliyetinden duranvarlığından çok nakiti var. Gerçi fabrika açacaklar ve sanırım bunun için para topluyorlar. özkaynaklarını artırrılarsa (duranvarlık) ilerde iş yapacak bir hisse şuan için tepki hissesi nasıl hareket edeceklerini göremedim ana faaliyetleri yokgibi birşey...

Dediğim gibi incelemeye değer bir şirket gibi duruyor.

Sayfa 1/775 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •