Gelen PM ve e-maillerden anladığım kadarıyla forumumuzda futbol konuşmak isteyen bir çok kişi var, ancak daha önce yapılan bütün girişimlerde problemler çıkmış ve üyelerin üzülmesi küsmesi veya kızgınlık gibi nedenlerle futbol konuşulması yasaklanmıştı. Boğaz köprüsünden intihar edenler yüzünden köprünün yaya trafiğine kapatılması gerekçesini geçer bir neden bulmadığım için her taraftar için uygun alt forumu açarak bir deneme daha yapmaya karar verdik.

Burada her büyük takım için ve diğer takımlar ayrıca milli takım ve dünya futbolu için birer forum alanı tahsis ettik. özellikle kulüp forum alanlarına sadece ve sadece kendi taraftarların yazması gerektiğine karar vermiş durumdayız. Tahrik eden, eleştiren vs her türlü farklı kulüp taraftar yazısı filtrelenecek ve yazı sahibi haber verilmeksizin bir müddet yaptırıma tabi olacaktır. Ayrıca diğer bütün forum kurallarımız da geçerlidir.

Umarım kültürlü ve medeni insanlar gibi bir arada futbol konuşmayı bu defa başarırız, ben bu defa olacağına güveniyorum çünkü sizlere ve bu foruma güveniyorum.

Sevgilerimle efendim.