Sayfa 64/64 İlkİlk ... 1454626364
Arama sonucu : 512 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Gaziantepspor

Esas

G.Antep Buca'dan kaptı!
    Gaziantepspor, Eskişehirspor'un tecrübeli forvet oyuncusu Mehmet Yılmaz'ı transfer etti. Gaziantepspor Kulübü, Bucaspor ile anlaştığı iddia edilen Mehmet Yılmaz ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık anlaşma sağladı. Kırmızı siyahlı kulüp, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla da bu transferi doğruladı.

MEHMET YILMAZ KİMDİR?

22 Mayıs 1979 Trabzon doğumlu olan tecrübeli futbolcu Mehmet Yılmaz, sırasıyla Çanakkale Dardanel, Altay, Denizlispor, Samsunspor, Trabzonspor, Ankaraspor, Ankaragücü ve son olarak Eskişehirspor formasını giydi. Yılmaz, 3 kez de A Milli Takım'da oynadı.

Esas

G.Antep'ten 1 transfer daha!
    Turkcell Süper Lig takımlarından Gaziantepspor, Antalyaspor'dan defans oyuncusu Şenol Can ile anlaştı.
    Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dış transfer çalışmaları kapsamında Mehmet Yılmaz'ın ardından ikinci imzayı Antalyaspor'dan defans oyuncusu Şenol Can'a attırdıklarını, başarılı futbolcu ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık anlaşma yaptıklarını söyledi.

Kızıl, transfer atağının devam ettiğini sözlerine ekledi

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Tolunay karakterli, bilgili, çağdaş kafalı, neredeyse Uygun'un tam tersi bir hoca bana göre..

Antep'e, kendisine uygun zemin hazırlanır ve işine karışılmazsa çok yararlı olacaktır.

Emre Uğur bizim çocuklzrımız..

Mehmet Yılmaz da karakterli bir oyuncu..

Transferde hocanın istediklerine yönelinir, kadroda hocanın istedikleri temizlenirse Antep bunun yararlarını görecektir..

Başarılar Antep'e ve sevgili Lion'a..

Esas

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Tolunay karakterli, bilgili, çağdaş kafalı, neredeyse Uygun'un tam tersi bir hoca bana göre..

Antep'e, kendisine uygun zemin hazırlanır ve işine karışılmazsa çok yararlı olacaktır.

Emre Uğur bizim çocuklzrımız..

Mehmet Yılmaz da karakterli bir oyuncu..

Transferde hocanın istediklerine yönelinir, kadroda hocanın istedikleri temizlenirse Antep bunun yararlarını görecektir..

Başarılar Antep'e ve sevgili Lion'a..
    sevgili dostum senin görüşlerin benim için çok anlamlı ve değerli .

tolunay hoca kendi karekterini transfererlerinede yansıtıyor saydığın isimler gerçekten çok ahlaklı ve işini iyi yapan isimler. özellikle son zamanlarda türk futbolunda bu tür insanları çok arar olduk. bursasporun şampiyonluğu sanırım anadoluyu heyecanlandırdı. gaziantepspor yabancı transferlerini iyi yaparsa bu yıl çok zorlu özlediğimizx bir takım ortaya çıkar.

son olarak stat beni çok heyecanlandırdı. inşallah gerçekleşir...

sevgilerimle

Esas

Yalçında G.Antep'te!

Turkcell Süper Lig'in yeni sezonuna iddialı bir ekiple girmek isteyen Gaziantepspor, Antalyaspor'un tecrübeli defans oyuncusu Yalçın Ayhan ile 2 yıllık anlaşma yaptı.
    Kulüp basın sözcüsü Mehmet Kızıl ile Kızıl Grup'a ait ofiste bir araya gelen 28 yaşındaki tecrübeli defans oyuncusu Yalçın Ayhan, kendisini 2 yıllık kırmızı-siyahlı yapan sözleşmeye imza attı.

Mehmet Kızıl, daha önce anlaşmaya vardıkları başarılı futbolcuya bugün imza attırdıkları için mutlu olduklarını, ilerleyen günlerde dış transferde daha önce anlaşmaya vardıkları futbolculara imza attırmaya devam edeceklerini söyledi

Esas

Kamil Ocak Arena'ya tam destek
    Gaziantep Kamil Ocak Arena Projesi'ne Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da tam destek verdiği bildirildi. Gaziantepspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, geçen hafta cumartesi günü Başbakanlık Dolmabahçe Çalışma Ofisinde spor adamları ile biraraya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, toplantının ardından Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak ve Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl ile biraraya gelerek Kamil Ocak Arena Projesi hakkında bilgi aldığı belirtildi.

Başbakan Erdoğan'ın, büyük beğenisini alan ve bakanların da destek verdiği projenin Gaziantep şehrine kazandırılması için talimat verdiği ifade edildi.

Kamil Ocak Arena Projesi'nin tüm sporseverler ve Gaziantep halkı tarafından çok beğenildiğini kaydeden Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, şunları kaydetti: ''Sayın Başbakanımızın da projeyi değerlendirmesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Yaptığımız toplantı çok olumlu geçti. Başbakanımız ve bakanlarımız projeyi çok beğendi ve gereken tüm desteğin verileceğini söylediler. Gaziantepspor için çok önemli olan bu projenin bugünlere gelmesinde destekleri olan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e, Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı'ya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey'e, çok değerli Gaziantep Milletvekillerimize ve tüm halkımıza teşekkür ederim. İnşallah proje en kısa zamanda hayata geçer ve bu proje şehrimizin gözbebeği olur.''

Esas

Arkadaşlar,
    2010-2011 sezonunda şampiyon kim olur diye bir konu açtım ve anket koydum...
    Sizde ankete katılıp görüşlerinizi paylaşır mısınız?
    http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=56794

Sayfa 64/64 İlkİlk ... 1454626364

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •