Sayfa 3/59 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Karadeniz Fırtınası

1. Esas

aslinda soylenecek, elestirilecek cok sey var ama iyisiyle kotusuyle bir sezonu daha geride biraktik artik onumuze bakmamiz daha faydali olur herhalde. trabzonsporla ilgili katildigim forumlarda da benzer elestiriler var ama bence esas sorun (ozellikle bizim camiamizda) taraftarin takima yeterli derecede destek olmamasi. tamam simdi hepiniz 20 seneden beri gelmeyen sampiyonluga ragmen taraftar sayisini koruyan, turkiyenin heryerinde kendini destekleyen gruplar olan baska hangi takim var diyebilirsiniz. hepsinin eline ayagina saglik eksik olmasinlar ama artik su herkesin "teknik direktor" olma sevdasindan kurtulmasi gerekiyor.

trabzonsporun 90 dk boyunca skora bagli olmadan kendisini destekleyen bir taraftara ac oldugunu hepimiz goruyoruzdur herhalde. ozellikle trabzonda'ki maclarda futbolcularin nasil stres altinda olduklarini hepimiz goruyoruz.

neyse sozu fazla uzatmadan sadede geliyorum. su anda hisse.net e kayitli kac trabzonspor uyesi var. ve bu uyelerden kac tanesi klube uyeler, veya klubunu lisansli urunlerini alip, trabzonda olmasalar bile kombinesini aliyorlar.

eger bunlara cevabiniz varsa veya hayirsa bugunden hisse.net icinde bir kampanya baslatalim (tabi eger moderatorler icin bir mahsuru yoksa).

oncelikle klubun gectigimiz sene baslattigi Hedef 100.000 uye kampanyasina davet ediyorum tum hisse.net deki Trabzonsporlulari..... eger mahsuru yoksa basvurulabilecek yerin linkini de verebilirim.....

arkasindan kombine kampanyasi yapariz ki onun da detaylarini baska biryerde anlatirim.

selamlar....

Esas

Yeni hoca hayırlı olsun umarım ve dilerim birkaçtanede iyi transfer yapılırsa önümüzdeki sezon daha keyifli bir takım seyrederiz

3. Esas

güneşli günler göreceğiz dostlar

Esas

Umut, iyi transfer

minervax Guest

Esas

Merhabai
    TS'un 1. kaleci, 2 ortasağa, ve 1 forvet transferine ihtihaç vardır. Yıldız transferi söz veren yönetim bunlarda en az 3 ünü gerçekleştirmek zorunda.
    Saygılarımla.
    Bu arada bize neden karadeniz kaplanları denildiğini anlamadım. Bu yanlış söylemi silmek lazım. Karadeniz fırtınası en güzeli.

Esas

walla defansımız seneye daha sağlam oldu
    stefanov ve fatih ayel alıstı...
    cağdas ta iyi transfer...
    su marcelinho yada ricardinho transferi olursa orta sahamız guclenir...
    forvet hattına soylenecek soz yok zaten....

minervax Guest

Esas

TS'u diğer takımlardan ayıran yegane özellik şehrin ve periferiferisinin takımı olmasıdır. Biz bununla güçlüyüz ve gelişeceğiz. Türkiye'de hiç bir futbol klubünün sahip olmadığı bir özelliktir bu bu dinamik sürecin egemenlerini sarsmış ve her zamanda sarsacak potansiyele sahiptir.
    Saygılarımla.

minervax Guest

Esas

Bu arada Fatih'in satılıp satılmaması konuşuluyor ben satılması gerektiğini düşünüyorum.

Sayfa 3/59 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •