Sayfa 59/59 İlkİlk ... 949575859
Arama sonucu : 472 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Karadeniz Fırtınası

Esas

Ha bu kemençe kadar görmedum faydasini

Siyasiler topladı tüm spor adamlarını. Anlatacaklardı açılımı, yapacaklarını. Dolmabahçe’den içeri almadılar Şenol Güneş’i. Onun omuzlarında Türkiye’yi futbolda en yükseğe taşımış apoletleri ile Dolmabahçe önünden Deniz Müzesi’ne yürüyüp taksiye binerken gördük. Burulduk.

Başkan girdi toplantıya, bırakarak adamını. Sinirlendik.

Trabzonspor şampiyonluk yarışında. Dönemin başbakanı Trabzonspor’dan aylardır esirgediği randevuyu “pat” diye veriyor aziz ve Alex’e.

Trabzonsporlular ayakta. At başı giden yarışta ne yapıyor bunlar?

Cevap geliyor: Alex’in vatandaşlık işlerini görüştük.

Yemedik. Ayaklandık. 10 dakika sonra gazımızı almak için haber geldi: randevunuz tamam. Oy kaygısıyla verilmiş, rüşvetimsi randevuya gitmeyin dedik yönetime.

Gittiler. Sus paylarını aldılar. Sustular.

Sisteme entegre, cebi paralı, vizyonu fiyakalı aday varken, gittik cukkasız, siyasi destek alamamış ama sisteme dik birini seçtik. Sisteme entegrasyonu 10 dakika sürdü. 10 dakikada kaybetti yolunu. Bir baktık siyasi miting alanlarında arz-ı endam halinde. Şaşırdık. Kullanıldık.

Sus payı ona da verildi. Aslan payı değil, sus payı. Seçilmeden önce konuşuyordu, paylandı, sustu.

Tolga’yı vermem. Bu kadar! Dedikten 1-2 gün sonra Tolga satıldı. Rakipler ana sayfalarından mesaj yolladı: Adamı böyle TOP ederler işte.

Konuştuğunda artık rakiplere ve hırsızlara değil, kendinden olan, yol gösterenlere çattı.

Boyunu aşan borçları yapanlardan şikayet ederken gelecek 10-15 yılı da tahvil ederek borç rekorunu kırdı. Olsun ama Cardozo alınmıştı. Galip de gelemiyorduk ama ne gam! Geleceğe yatırım Waris vardı ya elimizde.

Biz biz olmaktan çıkmıştık, başka ve adı tam konamayan bir şey olmuştuk artık.

Yönetenler 10 bilemedin 15 kişi. Kötü de olur, yanlış da. İyi de camia milyonlar. Ya onlara ne demeli. Her seferinde “kral öldü, yaşasın yeni kral” demek de nedir yani?

Ersun Yanal Trabzonspor’un başına geçmiş gene. Tapelerde varmış, “biterim” diye hayıflanmış. Eee? Siz şükredin Konya Aykut Kocaman ile anlaşmış. Boşta olsaydı eminim ki yeni hoca oydu.

Transferler iyi, hocalar iyi, tesisler iyi… Eyvallah.

Bunlar leğen kemiği, tarak kemiği, omuz kemiği, vs. Ama bu kemik yığınının iki ayak üstünde durabilmesi için bir de OMURGA lazım; OMURGA!

İşte el birliği ile onun içine ettiniz!

Trabzonspor’un dünü, bugünü gözlerden film şeridi gibi akarken, düştüğümüz duruma bakar ve tepkisizliğe efkarlanıp dertlenirken, camianın pes etmiş halini görüp hala herkesin mevcut duruma küfredeceğine şükrettiğini anlayınca Gökhan Uzunali’nin İlknur Yakuboğlu’nun sözlerine söylediği şarkı dolandı dilime:

Dağa çıktım yoruldum, taş üstünde oturdum
    Gözlerimde iki bulut yüreğimi doldurdum

Ayırdım sevdaluğun payini paydasıni
    Ha bu kemençe kadar görmedim faydasıni

Nafile hep nafile yanarım bile bile
    Niye böyle zıtlanduk yârim seninle bile

Ay doğar karanlığa yayılır ortalığa
    Ben kemençe çalarım böyle söz sevdalığa

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=47981

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

NORMAL TARİFEYİ uygulayamadı ts gs ye
    gelen giden 4. yıldızı takıyordu ts 3 te bıraktı

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    NORMAL TARİFEYİ uygulayamadı ts gs ye
    gelen giden 4. yıldızı takıyordu ts 3 te bıraktı
    TRABZONSPOR'un şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım )

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alma Rize'nin ahını, çıkarır Antalya aheste aheste..

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

trabzon yeni bi rekor kırdı
    Allahtan antalya ile oynuyorlardı