Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 163 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EskİŞehİrspor

Esas Es Es Es ki ki ki Es ki Es ki Es

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    KahpeBizans
    Gönderi
    189

Smile BaŞarilar Es Es...

Bursaspor'lu kardeşlerimizden sonra, Es Es' li kardeşlerimi de en kısa sürede 1. ligde görmek istiyorum.
    Kendi şehirlerinin değerlerine sahip çıkan takımların 1.ligde yer alması kaliteyi ve eğlenceyi artıracaktır.

Başarılar ES ES..

BASTIR ANKARAGÜCÜ

3. Esas

inşallah bugün şans bizden yana olur

es es es ki ki ki eski eski es

şimşek olun çakın yağmur olun yağın bizleri mutlu edin

başarılar eskişehirspor başarılar şanlı taraftar her zaman bir bütün olalım

Esas

Üniversiteyi Eskişehirde okudum. Ayı Arif'le (bi arkadaşımdır, Madımak Arif de deriz) bi kaç maçta lehte tezahurat yapmış biri olarak Es Es e başarılar dilerim
    Syg

Esas

Yıllardır İstanbul'da yaşayan biri olarak ve canım kadar çok sevdiğim Es Es'e sonsuz başarılar dilerim.Maça gidip gitmemekte çok tereddüt ettim sabah ama heyecanla maçı bekliyorum artık.İnternetten dinleyeceğim.İnşallah maç sonunda yeni ameliyat olan Selçuk kardeşim ayağını kırmaz.Çünkü her telefon açtığımda "abi kalbim duracak abi,abi ölüyorum" diyerek benim de canımı çıkardı.Artık final ve büyük Es Es taraftarına şampiyonluk yakışır!

6. Esas

2 lig A katagorisine yükselmeyi nihayet güzel es es 'e yakışan bir oyunla net bir skorla başardı
    inşallah önümüzdeki sezonda başarıları devam ederde süper lige cıkar

Esas

eskişehir spora ve taraftarına başarılar diliyorum, umarım güzel eskişehirimizin takımını süperlig ve avrupa kupalarında da görürüz

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    Bursa TÜRKİYE
    Gönderi
    379

Esas

çocukluğumun es es'i

kendimi bildim bileli bir gs'liyim.Yanlız hatırlıyorum 6-7 yaşlarındaydım. Es es ler gs ile 1-1 berabere kalmıştı ve ben üzüntümden ağlamıştım ve 1 saatliğine esesili oldum artık demiştim. eh işte eskişehir topiğini görünce aklıma geldi yazdım.

Eşkişehirspor'a başarılar

Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •